درخواست مشاور متخصص
+2 امتیاز
370 بازدید
قبل در بیمه آتش سوزی توسط
عدم پرداخت دیه آتش سوزی از طرف شرکت گاز به مشترکین چگونه پیگیری کنم
دریافت مشاوره تخصصی >>

1 پاسخ

0 امتیاز
قبل توسط (28,110 امتیاز)
با سلام

قرارداد بیمه حوادث مشترکین خانگی در قبال حوادث ناشی از مصرف گاز طبیعی در جهت اجرای قانون فی مابین شرکت ملی گاز ایران و شرکت بیمه البرز منعقد گردیده است.
صیادی با اشاره به قرارداد خدمات بیمه مشترکین ازابتدای سال 1394 ادامه داد:همانند سال گذشته،مشترکین خانگی شهری و روستایی با پرداخت 500 ریال به ازای هر واحد مسکونی در هر ماه تحت پوشش شرکت بیمه البرز قرار دارند.
وی پرداخت غرامت فوت، برای هر نفر در هر حادثه را 240 میلیون ریال و نقص عضو و از کار افتادگی دائم را 240میلیون ریال عنوان کرد و افزود :حداکثر تعهد پرداخت بیمه البرز برای جبران هزینه های پزشکی ناشی از هر حادثه برای هر نفر 250 میلیون ریال است.
رییس روابط عمومی شرکت گاز استان مرکزی با اشاره به جبران خسارت های مالی به ازای هر واحد مسکونی ،مشاعات واشخاص ثالث در هر حادثه تا مبلغ 200 میلیون ریال توسط شرکت بیمه البرز،خاطر نشان کرد:در خسارت های فوت مبلغ غرامت در وجه وارث قانونی متوفی بر اساس برگه انحصار وراثت توسط شرکت بیمه البرز پرداخت خواهد شد.
وی افزود :در خسارت های پزشکی و نقص عضو نیز مبلغ غرامت در وجه مصدوم یا سرپرست قانونی وی،توسط بیمه البرز بر اساس اسناد ومدارک مثبته پرداخت می شود و در خسارتهای مالی،غرامت در وجه ذینفع و با ارائه مدارک مثبته پرداخت خواهد شد.
صیادی تصریح نمود:چنانچه اموال خسارت دیده تحت پوشش بیمه نامه های دیگری نیز باشد در صورت بروزخسارت تعهد شرکت بیمه البرز نسبت به سرمایه های تحت پوشش بیمه نامه های مربوطه ،با رعایت سقف تعهدات انجام خواهد شد.همچنین کارشناسی و تعیین میزان غرامت از سوی بیمه البرزبر اساس شرایط عمومی بیمه نامه های حوادث گروهی و شرایط عمومی بیمه آتش سوزی مصوب شورای عالی بیمه ومفاد قرارداد بیمه با توجه به محل استقرار واحد مسکونی از طریق ادارات مرکزی یا نزدیک ترین شعب بیمه البرز انجام می شود.صیادی درخصوص اعلام حادثه ناشی از گاز طبیعی برای بهره مندی از مزایای بیمه گفت:بنابراین هرگونه حادثه ای که ناشی از گاز طبیعی برای مشترکین محترم گاز طبیعی بوجود می آید اعم از انفجار،آتش سوزی،گازگرفتگی منجر به مسمومیت و مرگ در شهرها با تلفن 194 و در روستاها به گازبان همان روستا سریعاً باید اطلاع داده شود تا مقدمات لازم جهت معرفی به بیمه صورت پذیرد.

با احترام
پیشنهاد می کنم برای بررسی مورد خاص شما، اینجا کلیک کنید و بیدبرگ را به عنوان مشاور خود انتخاب کنید. >>

مشاوره های مشابه

+3 امتیاز
1 پاسخ 109 بازدید
انتخاب بیدبرگ به عنوان مشاور
تماس با بیدبرگ    درباره بیدبرگ    قوانین بیدبرگ
مشاور تلفنی 24 ساعته . مشاور و وکیل بیمه . مشاور آنلاین

.
.
...