دریافت مشاوره تلفنی از متخصص
+2 امتیاز
3,414 بازدید
قبل در بازنشستگی و مستمری توسط
باسلام خانمی 51 ساله با 25 سال سابقه میتواند با حقوق کامل 30 روز بازنشسته شود؟؟/
دریافت مشاوره تخصصی >>

1 پاسخ

0 امتیاز
قبل توسط (308,610 امتیاز)

سلام خیر نمی توانید بازنشسته شوید باید تا سن 55 سالگی صبر نمایید در ضمن تابحال قانون آیین نامه و یا بخشنامه ای مبنی بر دریافت حقوق کامل با 25 سال سابقه نبوده و شما با 25 سال سابقه به اندازه 25 روز حقوق ماه رو دریافت می کنید

 البته سوابق بیشتر از 20 سال مشمول ماده 111 قانون تامین اجتماعی می شوند و دریافتی آنها در آخر ماه از پایه حقوق وزارت کار نمی تواند کمتر باشد


با احترام
پیشنهاد می کنم برای بررسی مورد خاص شما، اینجا کلیک کنید و بیدبرگ را به عنوان مشاور خود انتخاب کنید. >>

مشاوره های مشابه

انتخاب بیدبرگ به عنوان مشاور
تماس با بیدبرگ    درباره بیدبرگ    قوانین بیدبرگ
مشاور و وکیل بیمه. تنظیم لایحه و دادخواستخرید بیمه عمر و سرمایه گذاری

.
.