دریافت مشاوره تلفنی از متخصص
+3 امتیاز
262 بازدید
قبل در سایر توسط (56,040 امتیاز)
ویرایش شده قبل توسط
آيا شوهر درصورت فوت همسر حق دريافت حقوق وظيفه بابت همسررادارد ؟
دریافت مشاوره تخصصی >>

1 پاسخ

+1 امتیاز
قبل توسط (56,040 امتیاز)
ویرایش شده قبل توسط

شوهر درصورتي كه حسب بند ً ث ً ماده ۸۶ قانون استخدام كشوري ، عليل وازكارافتاده وتحت كفالت عيال متوفاي خود بوده باشد حق دريافت حقوق وظيفه خواهد داشت ،بديهي است ارائه راي كميسيون پزشكي دال برازكارافتادگي ياداشتن دفترچه خدمات درماني ازناحيه زوجه وياگواهي مراجع قضايي درخصوص تحت كفالت بودن شوهر جهت برقراري حقوق وظيفه ضروري است .

موفق و پیروز باشید - مهندس محمد حسین یمکان گز - نماینده 3247 بیمه پاسارگاد - شهر اندیشه - مشاور بیمه ای شما

 


با احترام
پیشنهاد می کنم برای بررسی مورد خاص شما، اینجا کلیک کنید و بیدبرگ را به عنوان مشاور خود انتخاب کنید. >>

مشاوره های مشابه

انتخاب بیدبرگ به عنوان مشاور
تماس با بیدبرگ    درباره بیدبرگ    قوانین بیدبرگ
مشاور و وکیل بیمه. تنظیم لایحه و دادخواستخرید بیمه عمر و سرمایه گذاری

.
.