درخواست مشاور متخصص
+2 امتیاز
1,024 بازدید
قبل در بیمه درمان تکمیلی توسط
آیا بیمه تکمیلی برای شرکت های زیر 50 نفر به صورت قانونی وجود دارد ؟ حداقل چند نفر برای بیمه تکمیل باید باشه ؟
دریافت مشاوره تخصصی >>

2 پاسخ

0 امتیاز
قبل توسط (28,110 امتیاز)
ویرایش شده قبل توسط
بیمه درمان گروهی طبق آیین نامه بیمه مرکزی برای گروه های حداقل 50 نفر امکان پذیر است و اگر هم انجام شود به صورت غیر قانونی چند شرکت را با هم ادغام می کنند اما در هنگام خسارت با مشکل مواجه خواهند شد.

البته از ابتدای سال 96 طبق بخشنامه ابلاغی به شرکت های بیمه از سوی بیمه مرکزی قرار شده که شرکت های بیمه شرکت های زیر 50 نفر رو تحت پوشش قرار بدهند که متاسفانه به دلیل مقرون به صرفه نبودن این کار انجام نمیشود . ولی آتیه سازان حافظ این بخشنامه رو اجرا کرده اما با توجه به تعهدات پایین زیاد توصیه نمیشود.

با توجه به نیاز جامعه ما و شرکت های زیر 50 نفر به بیمه درمان تکمیلی

به این فکر افتادیم تا بیمه ای تهیه کنیم که حتی شرکت های 10 نفره  نیز بتوانند از بهترین پوشش ها و تعهدات بهره ببرند که با تلاش 1 ساله موفق به ارائه این طرح شده ایم که از ابتدای سال 95 ثبت نام آغاز شده که که تا 1.000.000.000 ریال هزینه های درمان قابل پرداخت است همچنین شامل پوشش های زایمان پاراکلینیکی آزمایش عینک  دارو و ویزیت حوادث و دندانپزشکی  نیز است . از جمله مزایای این طرح این است که هر شخص با توجه به سلیقه و توان مالی می تواند طرح خود را انتخاب کند و به ازای هر نفر بیمه نامه مجزا صادر شده و به شرکت های 10نفره هم قرارداد با نام خودشان داده می شود. امیدوارم که تلاش 3 ساله اینجانب در صنعت بیمه بخشی از مشکلات بیمه جامعه را حل کرده باشد.

با احترام
پیشنهاد می کنم برای بررسی مورد خاص شما، اینجا کلیک کنید و بیدبرگ را به عنوان مشاور خود انتخاب کنید. >>
0 امتیاز
قبل توسط (5,820 امتیاز)
با سلام
بله در بیمه ملت طرحی وجود دارند به نام بیمه درمان تکمیلی خانواده.در این طرح شما به همراه حداقل یکی از اعضای خانواده تان همزمان می توانید شرکت نمایید.
در بیمه درمان تکمیلی خانواده بیمه ملت هزینه های بیمارستانی،جراحی،آزمایشات،پاراکلینیکی،ویزیت و دارو،دندانپزشکی،زایمان و.... قابل جبران می باشد.
این بیمه نامه تمامی تاییده های لازم را از بیمه مرکزی اخذ نموده و به صورت کاملا قانونی صادر می گردد.

با احترام
پیشنهاد می کنم برای بررسی مورد خاص شما، اینجا کلیک کنید و بیدبرگ را به عنوان مشاور خود انتخاب کنید. >>

مشاوره های مشابه

انتخاب بیدبرگ به عنوان مشاور
تماس با بیدبرگ    درباره بیدبرگ    قوانین بیدبرگ
مشاور و وکیل بیمه
مشاور آنلاین

.
.
...