عضویت در کانال تلگرام بیمه و قانون کار
+1 امتیاز
122 بازدید
سوال شده قبل در تامین اجتماعی توسط (120 امتیاز)
با سلام

متاسفانه حدود هفت سال در شرکتی کار کرده ام که با نام خودش نبوده و به صورت پیمانکاری کار کرده ام و چهار سال هم هست که قراردادی خود شرکت هستم میخواستم بدونم که ما چگونه میتونیم بفهمیم که اون هفت سال ما را با سختی کار پرداخت کرده اند یا نه ، خود شرکت که چیزی نمیگه ، اگر پرداخت نکرده باشند ما چگونه میتونیم سختی کار اون هفت سال رو درستش کنیم ؟

ممنون
1 پاسخ
0 امتیاز
پاسخ داده شده قبل توسط (56,700 امتیاز)

با سلام ،

جهت اطلاع راهنمای مشاهده سابقه بیمه تامین اجتماعی   را مشاهده فرمائید.

 

 

سوالات مشابه

+1 امتیاز
1 پاسخ 46 بازدید
سوال شده 1 سال قبل توسط بی نام
+3 امتیاز
2 پاسخ 44 بازدید
سوال شده 2 سال قبل توسط سید فرامرز تیموریان شماره بیمه20130852

دسته بندی ها

محبوب ترین کلمات کلیدی

بیمه-تامین-اجتماعی بیمه سوابق-بیمه قانون-کار بیمه-عمر بیمه-شخص-ثالث بیمه-بیکاری بیمه-عمر-و-سرمایه-گذاری سابقه-بیمه پرداخت-حق-بیمه بازنشستگی مستمری-بازنشستگی بیمه-مرکزی پرداخت-خسارت بیمه-زندگی لیست-بیمه قرارداد-کار بیمه-اختیاری اداره-کار شکایت-از-کارفرما پرداخت-دیه دفترچه-بیمه بیمه-تکمیلی بیمه-درمان-تکمیلی حقوق-بازنشستگی بیمه-اجباری دیه حق-بیمه پرداخت-بیمه مشاغل-سخت بیمه-مشاغل-آزاد تامین-اجتماعی مقرری-بیمه-بیکاری بیمه-خویش-فرما تامین_اجتماعی بیمه_تامین_اجتماعی شرکت-بیمه تصادف-رانندگی بیمارستان-طرف-قرارداد بیمه-نیروهای-مسلح خرید-بیمه-عمر بیمه-سلامت دریافت-بیمه-بیکاری سود-بیمه-عمر شرایط-بازنشستگی اخراج-از-کار محاسبه-دیه بیمه-ایران مرخصی-زایمان شرایط-بیمه-بیکاری خدمات-درمانی سازمان-تامین-اجتماعی سن-بازنشستگی هدیه-ازدواج بیمه-بدنه ارسال-لیست-بیمه مستمری-بازماندگان بیمه-خدمات-درمانی بیمه-بازنشستگی شعبه-بیمه-تامین-اجتماعی

تماس با بیدبرگ    درباره بیدبرگ    قوانین سایت   بیمه عمر    سایت سوابق بیمه تامین اجتماعی

خرید آنلاین بیمهگروه بیمه

**پاسخ های ارائه شده توسط کاربران و بازدیدکنندگان بیدبرگ، براساس اطلاعات ارائه شده در سوالات مطرح شده می باشد و نظر شخصی آنها می باشد. بدیهی است نظر دیگر کارشناسان و مشاوران می تواند متفاوت باشد. نتیجه پرونده نیز می تواند با توجه به شرکت و سازمان مربوطه، آیین نامه های جدید و داخلی و مسئول بررسی پرونده متفاوت باشد. هر یک از بازدیدکنندگان و کاربران مکلف هستند شخصا از صحت پاسخ های درج شده از مراجع ذی صلاح اطمینان حاصل کنند. بازدیدکنندگان و کاربران می توانند در صورت مشاهده هرگونه پاسخ اشتباه با بیدبرگ تماس بگیرند یا پاسخ را گزارش دهند و بیدبرگ پس از بررسی و صحت گزارش، اقدامات نظارتی لازم را انجام خواهد داد.

.

...