درخواست مشاور متخصص
+1 امتیاز
754 بازدید
قبل در بیمه نیروهای مسلح توسط
قبلا نیروی پیمانی 5 ساله در نیرو انتظامی بودم.پس از رسمی نشدن و پایان 5 سال خدمتم تسویه حساب کردم.هم اکنون در شرکت توزیع نیروی برق با عنوان حراست با شغل سخت و زیان آور نزد بیمه تامین اجتماعی بیمه شده ام.کارت پایان خدمت برایم  24 ماهه صادر شد.میخواستم بدونم آیا میتوانم مدت 5 سال خدمتم را از صندوق نیرو انتظامی درخواست و به تامین اجتماعی انتقال دهم.اصلا امکان دارد؟
تاثیر این اقدام با توجه به
ماده ١٠ (الحاقی ٣/٨/١٣٧٧)
 قانون انتقال سوابق چیست؟
چه تاثیری درپایان خدمتم با توجه به شغل فعلی ام که سخت و زیان آور است دارد ? چون فقط ملاک مستمری بازنشستگی میانگین دو سال آخر است؟
دریافت مشاوره تخصصی >>

1 پاسخ

0 امتیاز
قبل توسط (298,490 امتیاز)

سلام بله می تونید سوابق سایر صندوق های بازنشستگی رو به بیمه تامین اجتماعی انتقال بدهید

در صورت انتقال سابقه بیمه از بیمه نیرو های مسلح به بیمه تامین اجتماعی سوابق انتقالی برای سوابق مورد نیاز بازنشستگی لحاظ می شود.

انتقال سوابق بیمه به تامین اجتماعی از سایر صندوق های بازنشستگی

شرایط بازنشستگی


با احترام
پیشنهاد می کنم برای بررسی مورد خاص شما، اینجا کلیک کنید و بیدبرگ را به عنوان مشاور خود انتخاب کنید. >>

مشاوره های مشابه

  انتخاب بیدبرگ به عنوان مشاور
تماس با بیدبرگ    درباره بیدبرگ    قوانین بیدبرگ 
مشاور و وکیل بیمه
مشاور آنلاین

.
.
...