عضویت در کانال تلگرام بیمه و قانون کار
+4 امتیاز
450 بازدید
سوال شده قبل در شرایط بیمه عمر توسط
سلام
مبخواستم بدونم حداکثر سرمایه فوت در بیمه عمر چقدر هست؟
حداکثر سرمایه فوت بر اثر حادثه چقدر؟
چون گیج شدم برخی شرکت ها حداکثر سرمایه فوت حادثه رو ۲۰۰ میلیون،برخی ۴۰۰ و برخی ۸۰۰ نوشته اند
یعنی فرقی در این مورد بین شرکت ها وجود دارد؟
اگر بلی،سقف سرمایه فوت حادثه شرکت های مختلف چقدر هست؟
ممنون
7 پاسخ
+2 امتیاز
پاسخ داده شده قبل توسط (56,700 امتیاز)

با سلام ، 

مطابق  : آيين نامه شماره 68  - بيمه هاي زندگي و مستمري- مصوب 22 / 9/ 90 :

بر اساس مفاد  فصل دوم آيين نامه جديد بيمه‌هاي زندگي و مستمري، شركت‌هاي بيمه قبل از صدور بيمه نامه انفرادي داراي پوشش خطر فوت، از طريق پرسشنامه و يا معاينه پزشكي، وضعيت سلامت بيمه شده را مشخص و به تناسب آن حق بيمه تعيين مي كنند. همچنين هر گاه مبلغ بيمه براي خطر فوت در بيمه عمر انفرادي براي يك نفر از دو ميليارد ريال (دويست ميليون تومان) بيشتر باشد، مؤسسات بيمه بايد پس از جلب نظر بيمه مركزي به صدور بيمه نامه مبادرت نمايند و بيمه مركزي مي تواند حداكثر مبلغ بيمه مذكور را سالانه تغيير دهد.

 

موفق و پیروز باشید.

+1 امتیاز
پاسخ داده شده قبل توسط (56,700 امتیاز)
با سلام ،

ببینید طبق آئین نامه باید مسئله را تشریح کرد . طبق مستندات شرکتی  اگر بخواهد از این آئین نامه بیشتر سرمایه فوت ارائه بدهد منوط میشود به اجازه کتبی از بیمه مرکزی ، ضمنا این اجازه بشرط اینست که شخص آزمایش های کامل را انجام داده و در سلامت کامل باشد ، ضمنا این ریسکی نیست که هر شرکت بیمه ایی زیر بار ان برود ، جهت مشاوره رایگان با بنده تماس بگیرید.

 

موفق و پیروز باشید.
+1 امتیاز
پاسخ داده شده قبل توسط
سلام دوست عزیز محاسبه سرمایه فوت ضریبی از حق بیمه پرداختی شماست,,در بیمه سامان شرایط متفاوت است  سقف سرمایه فوت حادثی ۴۰۰ میلیون تومان است و قابلیت افزایش سرمایه را در سالهای بعد دارد
+1 امتیاز
پاسخ داده شده قبل توسط
سلام

ببنید دوست عزیز

سرمایه فوت طبیعی شما در بیمه سامان حدودا 25 برابر حق بیمه سالیانه شما می باشد.

و

سرمایه فوت حادثی شما در بیمه سامان حدودا 100 برابر حق بیمه سالیانه می باشد.

به طور مثال اگر حق بیمه سالیانه شما 1.000.000 تومان باشد

سرمایه فوت طبیعی شما می شود 25.000.000 تومان که با بالا رفتن حق بیمه افزایش پیدا می کند تا حداکثز 200.000.000 تومان و با مجوز بیمه مرکزی تا سقف 400.000.000 تومان قابل افزایش است.

و

سرمایه فوت حادثی شما می شود 100.000.000 تومان که با بالا رفتن حق بیمه افزایش پیدا می کند تا حداکثر 800.000.000 تومان و با مجوز بیمه مرکزی تا 1.200.000.000 تومان قابل افزایش است.

ان شاالله اطلاعات بالا برای شما مفید باشد
0 امتیاز
پاسخ داده شده قبل توسط
سلام و درود برشما،بله سرمایه فوت در هر شرکت بیمه متفاوت میباشد و بیشترین سرمایه فوت حادثی را بیمه سامان دارد که سقف آن یک میلیارد تومن میباشد. و در کل برای افراد مخلتف متفاوت میباشد.به طور مثال،برای بچه ها و افراد بالای 50 سال،سرمایه فوت کامل زده نمیشود.برای اطلاعات بیشتر از یک مشاور تخصصی بیمه زندگی،مشاوره بگیرید.
دارای دیدگاه قبل توسط
ویرایش شده قبل
دوباره گفته ها متناقض شد.
خانم/آقای قنادها،ممکن هست بیشتر توضیح بدین؟
شرایط چطور هست؟ این بر خلاف اون آیین نامه نمیشه؟
0 امتیاز
پاسخ داده شده قبل توسط (7,960 امتیاز)
با سلام

بسته به ریسک پذیری شرکتهای بیمه پوشش فوت عادی تا200 میلیون

وفوت حادثه ای تا400 میلیون قابل پرداخت است
دارای دیدگاه قبل توسط (7,960 امتیاز)
انتقال داده شده قبل توسط
باسلام

حداکثر سرمایه فوت عادی درحال حاضر200میلیون تومان وبا مجوزهای خاص 400 میلیون تومان میباشد

فوت حادثه ای هم از400 تا800 میلیون تومان متغیر است
0 امتیاز
پاسخ داده شده قبل توسط (7,960 امتیاز)
فوت عادی حداکثرتا۴۰۰/۰۰۰/۰۰۰ مجوز داریم

سوالات مشابه

محبوب ترین کلمات کلیدی

بیمه-تامین-اجتماعی بیمه سوابق-بیمه قانون-کار بیمه-عمر بیمه-شخص-ثالث بیمه-بیکاری بیمه-عمر-و-سرمایه-گذاری سابقه-بیمه پرداخت-حق-بیمه بازنشستگی مستمری-بازنشستگی بیمه-مرکزی پرداخت-خسارت بیمه-زندگی لیست-بیمه قرارداد-کار بیمه-اختیاری اداره-کار شکایت-از-کارفرما پرداخت-دیه دفترچه-بیمه بیمه-تکمیلی بیمه-درمان-تکمیلی حقوق-بازنشستگی بیمه-اجباری دیه حق-بیمه پرداخت-بیمه مشاغل-سخت بیمه-مشاغل-آزاد تامین-اجتماعی مقرری-بیمه-بیکاری بیمه-خویش-فرما تامین_اجتماعی بیمه_تامین_اجتماعی شرکت-بیمه تصادف-رانندگی بیمارستان-طرف-قرارداد بیمه-نیروهای-مسلح خرید-بیمه-عمر بیمه-سلامت دریافت-بیمه-بیکاری سود-بیمه-عمر شرایط-بازنشستگی اخراج-از-کار محاسبه-دیه بیمه-ایران مرخصی-زایمان شرایط-بیمه-بیکاری خدمات-درمانی سازمان-تامین-اجتماعی سن-بازنشستگی هدیه-ازدواج بیمه-بدنه ارسال-لیست-بیمه مستمری-بازماندگان بیمه-خدمات-درمانی بیمه-بازنشستگی شعبه-بیمه-تامین-اجتماعی

تماس با بیدبرگ    درباره بیدبرگ    قوانین سایت   بیمه عمر    سایت سوابق بیمه تامین اجتماعی

خرید آنلاین بیمهگروه بیمه

**پاسخ های ارائه شده توسط کاربران و بازدیدکنندگان بیدبرگ، براساس اطلاعات ارائه شده در سوالات مطرح شده می باشد و نظر شخصی آنها می باشد. بدیهی است نظر دیگر کارشناسان و مشاوران می تواند متفاوت باشد. نتیجه پرونده نیز می تواند با توجه به شرکت و سازمان مربوطه، آیین نامه های جدید و داخلی و مسئول بررسی پرونده متفاوت باشد. هر یک از بازدیدکنندگان و کاربران مکلف هستند شخصا از صحت پاسخ های درج شده از مراجع ذی صلاح اطمینان حاصل کنند. بازدیدکنندگان و کاربران می توانند در صورت مشاهده هرگونه پاسخ اشتباه با بیدبرگ تماس بگیرند یا پاسخ را گزارش دهند و بیدبرگ پس از بررسی و صحت گزارش، اقدامات نظارتی لازم را انجام خواهد داد.

.

...