دریافت مشاوره تلفنی از متخصص
+1 امتیاز
589 بازدید
قبل در تامین اجتماعی و قانون کار توسط
سلام بابام 5 سال از شناسنامش بزرگتر می تونه اینو با آزمایش و یا استشهادی فامیل ثابت کنه آیا می تونه با 55 سال سن شناسنامه ای و 5 سال هم که از شناسنامش بزرگتر هست بازنشست بشه ؟
دریافت مشاوره تخصصی >>

1 پاسخ

0 امتیاز
قبل توسط (308,610 امتیاز)

سلام به موجب قانون «الحاق یک تبصره به عنوان تبصره دو به ماده 3 قانون تأمین اجتماعی مصوب 97/8/8» ، ملاک تشخیص سن برای برخورداری از مزایای قانون مذکور، شناسنامه ای است که در بدو بیمه شدن به سازمان ارائه شده یا می شود و تغییراتی که بعد از تاریخ تصویب قانون یادشده در شناسنامه به عمل می آید، برای سازمان معتبر نخواهدبود.

به همین دلیل پدر شما باید تا سن 60 سالگی شناسنامه ای صبر نمایید یا دیگر شرایط بازنشستگی را دارا باشد 

شرایط بازنشستگی


با احترام
پیشنهاد می کنم برای بررسی مورد خاص شما، اینجا کلیک کنید و بیدبرگ را به عنوان مشاور خود انتخاب کنید. >>

مشاوره های مشابه

انتخاب بیدبرگ به عنوان مشاور
تماس با بیدبرگ    درباره بیدبرگ    قوانین بیدبرگ
مشاور و وکیل بیمه. تنظیم لایحه و دادخواستخرید بیمه عمر و سرمایه گذاری

.
.