عضویت در کانال تلگرام بیمه و قانون کار
+6 امتیاز
1,127 بازدید
سوال شده قبل در بیمه شخص ثالث توسط
ویرایش شده قبل توسط
سلام.ببخشید امروز ماشینمو بیمی شخص ثالث ایران کردم.به صورت اقساطی.الان پشیمان شده ام و میخوام بیمه ایران را کنسل کنم و به شرکت دیگری مراجعه کنم.بیمه گذار میگوید نمیشود چه کار باید بکنم؟
6 پاسخ
+2 امتیاز
پاسخ داده شده قبل توسط (220 امتیاز)
بیمه شخص ثالث اجباری بوده و ابطال کردن بیمه در صورت داشتن شرایط امکان پذیر میباشد و در غیر آنصورت امکان ابطال یا جابجایی وجود ندارد
اگر قبل از آن از شرکت بیمه دیگری بیمه ثالث خریده باشی
اگر خودرو اسقاط شده باشد
اگر خودرو سرقت شده و گواهی نیروی انتظامی داشته باشد
+2 امتیاز
پاسخ داده شده قبل توسط (27,380 امتیاز)
سلام و روز بخیر
امکان ابطال بیمه نامه بعد از صدور امکان پذیر نیست. مگر آنکه بیمه شخص ثالث دیگری قبل از آن خریداری شده باشد، خودرو اسقاط شده باشد و یا بیمه نامه اشتباه صادر شده باشد به نحوی که با الحاقیه امکان اصلاح وجود نداشته باشد.
پایدار باشید
+1 امتیاز
پاسخ داده شده قبل توسط (56,700 امتیاز)
با سلام ،

بیمه شخص ثالث ابطالش کمی سخت است و برای این امر باید حتما با شعب شرکت مورد نظر رایزنی نمائید تا بتوانند ابطال نمایند.

 

موفق و پیروز باشید.
+1 امتیاز
پاسخ داده شده قبل توسط
در صورت شروع بیمه نامه ثالث امکان ابطال وجود ندارد تنها در صورت اصرار (درخواست و پافشاری) بیمه گذار و موافقت مرجع مافوق (شعبه سرپرست نمایندگی) و صدور بیمه نامه در شرکت دوم امکان فسخ به گونه ای که عدم پوشش بیمه ای برای بیمه گذار ایجاد نشود می توان انجام داد.
در صورت عدم شروع و تایید مرجع مافوق (شعبه سرپرست نمایندگی) و صدور بیمه نامه در شرکت دوم امکان ابطال بیمه نامه وجود خواهد داشت
+1 امتیاز
پاسخ داده شده قبل توسط (27,380 امتیاز)

سلام. روزتون بخیر.

ابطال بیمه شخص ثالث طی شرایط خاصی امکان پذیر است. اگر مشخصات خودرو اشتباه ثبت شده باشد و یا قبل از خرید این بیمه، بیمه دیگری خریداری کرده بودید امکان پذیر بود. اما با شرایطی که فرمودید متاسفانه مقدور نمی باشد و یا پروسه زمانی خواهد داشت . از آنجا که شرکت های بیمه در نوع خدمات بیمه شخص ثالث فرقی ندارند، بهتر است برای سال آینده قبل از تهیه بیمه نامه کمی بیشتر پرس  و جو نمایید. در نهایت هم ابطال این بیمه و صدور نزد شرکت دیگر، مستلزم هزینه هاییه که در نهایت تفاوتی نخواهد داشت.

موفق باشید

0 امتیاز
پاسخ داده شده قبل توسط (3,120 امتیاز)

سلام 

با توجه به اجباری بودن بیمه شخص ثالث ابطال آن فقط در شرایط خاص توسط شعب امکان پذیر می باشد . 

شما می توانید با مراجعه به ستاد بیمه ایران واقع در ونک خیابان برزیل - برج برزیل - ستاد- واحد اتومبیل ، با داشتن ادله کافی و دلیل ابطال اقدام نمایید . در صورت نیاز به مشاوره می توانید با ما تماس بگیرید . 

سوالات مشابه

+1 امتیاز
1 پاسخ 72 بازدید
+1 امتیاز
1 پاسخ 65 بازدید
سوال شده 1 سال قبل در بیمه شخص ثالث توسط چمن پیرا
+2 امتیاز
2 پاسخ 222 بازدید
+2 امتیاز
1 پاسخ 176 بازدید
+1 امتیاز
1 پاسخ 35 بازدید
+1 امتیاز
1 پاسخ 795 بازدید

محبوب ترین کلمات کلیدی

بیمه-تامین-اجتماعی بیمه سوابق-بیمه قانون-کار بیمه-عمر بیمه-شخص-ثالث بیمه-بیکاری بیمه-عمر-و-سرمایه-گذاری سابقه-بیمه پرداخت-حق-بیمه بازنشستگی مستمری-بازنشستگی بیمه-مرکزی پرداخت-خسارت بیمه-زندگی لیست-بیمه قرارداد-کار بیمه-اختیاری اداره-کار شکایت-از-کارفرما پرداخت-دیه دفترچه-بیمه بیمه-تکمیلی بیمه-درمان-تکمیلی حقوق-بازنشستگی بیمه-اجباری دیه حق-بیمه پرداخت-بیمه مشاغل-سخت بیمه-مشاغل-آزاد تامین-اجتماعی مقرری-بیمه-بیکاری بیمه-خویش-فرما تامین_اجتماعی بیمه_تامین_اجتماعی شرکت-بیمه تصادف-رانندگی بیمارستان-طرف-قرارداد بیمه-نیروهای-مسلح خرید-بیمه-عمر بیمه-سلامت دریافت-بیمه-بیکاری سود-بیمه-عمر شرایط-بازنشستگی اخراج-از-کار محاسبه-دیه بیمه-ایران مرخصی-زایمان شرایط-بیمه-بیکاری خدمات-درمانی سازمان-تامین-اجتماعی سن-بازنشستگی هدیه-ازدواج بیمه-بدنه ارسال-لیست-بیمه مستمری-بازماندگان بیمه-خدمات-درمانی بیمه-بازنشستگی شعبه-بیمه-تامین-اجتماعی

تماس با بیدبرگ    درباره بیدبرگ    قوانین سایت   بیمه عمر    سایت سوابق بیمه تامین اجتماعی

خرید آنلاین بیمهگروه بیمه

**پاسخ های ارائه شده توسط کاربران و بازدیدکنندگان بیدبرگ، براساس اطلاعات ارائه شده در سوالات مطرح شده می باشد و نظر شخصی آنها می باشد. بدیهی است نظر دیگر کارشناسان و مشاوران می تواند متفاوت باشد. نتیجه پرونده نیز می تواند با توجه به شرکت و سازمان مربوطه، آیین نامه های جدید و داخلی و مسئول بررسی پرونده متفاوت باشد. هر یک از بازدیدکنندگان و کاربران مکلف هستند شخصا از صحت پاسخ های درج شده از مراجع ذی صلاح اطمینان حاصل کنند. بازدیدکنندگان و کاربران می توانند در صورت مشاهده هرگونه پاسخ اشتباه با بیدبرگ تماس بگیرند یا پاسخ را گزارش دهند و بیدبرگ پس از بررسی و صحت گزارش، اقدامات نظارتی لازم را انجام خواهد داد.

.

...