عضویت در کانال تلگرام بیمه و قانون کار
+2 امتیاز
147 بازدید
سوال شده قبل در تامین اجتماعی توسط
سلام وخسته نباشید بیمه تامین اجتماعی برای  اتباع افغانی به چه صودتی هست؟ واگر بیمه تامین اجتماعی می توانند استفاده کنندچه  کار باید کرد؟وچه مرحله ای راطی کرد؟
4 پاسخ
+1 امتیاز
پاسخ داده شده قبل توسط
بیمه تامین برای اتباع انجام نمیشود مگر اینکه کارت شهروند ایرانی داشته باشید نه کارت سبز
ولی جایگزین بیمه تامین میتواند بیمه نانه های عمر باشد

که برای افغانی های مقیم ایران حتما باید بیمه بین المللی انتخاب کنن
مثل بیمه سامان
+1 امتیاز
پاسخ داده شده قبل توسط
اگر برای بیمه درمان میخواهید،بیمه سلامت با پرداخت حق بیمه،برای اتباع ثبت شده کشور افغانستان،صادر میشود؛
اگر هم برای مستمری بازنشستگی میخواهید،هر یک از شرکت های بیمه ، میتونین مراجعه کنید و با تحقیق یکی رو انتخاب کنید؛
پوشش های بیمه زندگی که همه شرکت ها ارائه میدهند،در تمام کره خاکی تعهد شده و منحصر.به شرکت بیمه سامان نیست،و گفته دوست عزیزمون صرفا تبلیغاتی و بدور از اخلاق حرفه ای هست که بیشتر باعث ضربه به شرکت میشود،نه منفعت،
http://ask.bidbarg.ir/11/بهترین-بیمه-گر-عمر-چه-شرکتی-هست؟
0 امتیاز
پاسخ داده شده قبل توسط (56,700 امتیاز)
با سلام ،

طبق توافق صورت گرفته بین بیمه سلامت و وزارت کشور تمامی اتباع محترم افغانی که در ایران دارای کارتمی باشند ،  می توانند از خدمات بیمه سلامت استفاده نمایند ، جهت این امر به پیشخوان های دولت مراجعه بفرمائید.

 

موفق و پیروز باشید.
0 امتیاز
پاسخ داده شده قبل توسط
سلام

داشتن بیمه عمر و سرمایه گذاری برای برادران افغانی واقعا ضروری است.به هر حال شما هم اختیاج به بازنشستگی دارید و اگر خدای نکرده از کارافتاده شوید و یا دور از جان از دنیا بروید عاقب خانواده شما در غربت چه می شود؟؟؟

اگر ساکن کرمان هستید می توانید در تمام ساعات شبانه روز با شماره زیر تماس بگیرید.دیگر هموطنان شما در کنار ما هستند

09369663980

[email protected]

سوالات مشابه

دسته بندی ها

محبوب ترین کلمات کلیدی

بیمه-تامین-اجتماعی بیمه سوابق-بیمه قانون-کار بیمه-عمر بیمه-شخص-ثالث بیمه-بیکاری بیمه-عمر-و-سرمایه-گذاری سابقه-بیمه پرداخت-حق-بیمه بازنشستگی مستمری-بازنشستگی بیمه-مرکزی پرداخت-خسارت بیمه-زندگی لیست-بیمه قرارداد-کار بیمه-اختیاری اداره-کار شکایت-از-کارفرما پرداخت-دیه دفترچه-بیمه بیمه-تکمیلی بیمه-درمان-تکمیلی حقوق-بازنشستگی بیمه-اجباری دیه حق-بیمه پرداخت-بیمه مشاغل-سخت بیمه-مشاغل-آزاد تامین-اجتماعی مقرری-بیمه-بیکاری بیمه-خویش-فرما تامین_اجتماعی بیمه_تامین_اجتماعی شرکت-بیمه تصادف-رانندگی بیمارستان-طرف-قرارداد بیمه-نیروهای-مسلح خرید-بیمه-عمر بیمه-سلامت دریافت-بیمه-بیکاری سود-بیمه-عمر شرایط-بازنشستگی اخراج-از-کار محاسبه-دیه بیمه-ایران مرخصی-زایمان شرایط-بیمه-بیکاری خدمات-درمانی سازمان-تامین-اجتماعی سن-بازنشستگی هدیه-ازدواج بیمه-بدنه ارسال-لیست-بیمه مستمری-بازماندگان بیمه-خدمات-درمانی بیمه-بازنشستگی شعبه-بیمه-تامین-اجتماعی

تماس با بیدبرگ    درباره بیدبرگ    قوانین سایت   بیمه عمر    سایت سوابق بیمه تامین اجتماعی

خرید آنلاین بیمهگروه بیمه

**پاسخ های ارائه شده توسط کاربران و بازدیدکنندگان بیدبرگ، براساس اطلاعات ارائه شده در سوالات مطرح شده می باشد و نظر شخصی آنها می باشد. بدیهی است نظر دیگر کارشناسان و مشاوران می تواند متفاوت باشد. نتیجه پرونده نیز می تواند با توجه به شرکت و سازمان مربوطه، آیین نامه های جدید و داخلی و مسئول بررسی پرونده متفاوت باشد. هر یک از بازدیدکنندگان و کاربران مکلف هستند شخصا از صحت پاسخ های درج شده از مراجع ذی صلاح اطمینان حاصل کنند. بازدیدکنندگان و کاربران می توانند در صورت مشاهده هرگونه پاسخ اشتباه با بیدبرگ تماس بگیرند یا پاسخ را گزارش دهند و بیدبرگ پس از بررسی و صحت گزارش، اقدامات نظارتی لازم را انجام خواهد داد.

.

...