دریافت مشاوره تلفنی از متخصص
+2 امتیاز
275 بازدید
قبل در بیمه عمر و سرمایه گذاری توسط
با سلام

من بیمه تامین اجتماعی و بیمه حوادث و بیمه تکمیلی دارم با مجموع این بیمه ها دیگر نیازی به پوشش های بیمه عمر و سرمایه گذاری ندارم من با استفاده از سیستم استعلام بیمه پارسیان و بیمه ما مبلغی ثابت و مدت زمان مشخصی را وارد کردم و همان مبلغ و مدت زمان را وارد سیستم سپرده ی تدریجی بانک ها کردم چرا با نرخ سود هجده درصد بیمه و بانک اندوخته نهایی بانک سه برابر بیمه شد ؟ ممنون میشم جواب را به ایمیلم بفرستید
دریافت مشاوره تخصصی >>

3 پاسخ

0 امتیاز
قبل توسط (780 امتیاز)
با سلامک دوست گرامی بیمه عمر و سرمایه گذاری با بیمه تامین اجتماعی دو محصول متفاوتی هستند اینها بیشتر مکمل یکدیگرند  بسیاری از افراد با توجه به اینکه کامند رسمی ادارات هم هستند به جهت اینکه در آینده یه سرمایه ای برای حمایت بهتر خانواده داشته باشند و یا اینکه دارای مستمری بهتری به نسبت تامین اجتماعی باشند اقدام به خرید این بیمه نامه می نمایند چرا که شما ماهیانه 10 م حقوق داشته باشید بهتر است یا مثلا 3 م ؟!

 این یه سرمایه گذاری جداگانه مثل سایر سرمایه گذاری های افراد در سایر زمینه های دیگر کار ی می باشد منتهی مطمئن تر و با پولی که در عرض مثلا 25 سال پرداخت می کند.

 در خصوص سئوال دوم : این سئوال به نوعی نامفهوم می باشد چرا که بانک از یک طرف سود را برای مدت کوتاهی تضمین می کند نه بلند مدت و از طرف دیگر براساس قوانین دستخوش تغییرات هست که اخیرا با کاهش چشمگیری روبرو بوده و قابل مقایسه با بیمه نیست ،هر چند در بیمه مبلغی از پرداختی شما بابت پوشش بیمه ای کسر می گردد و به ما بقی سرمایه گذاری تعلق خواهد گرفت . برای مشاوره بهتر باید به یکی از نمایندگان بیمه مراجعه فرمایید.

ازغ مشاور بیمه ملت

برای مشاوره خرید بیمه کلیک کنید

0 امتیاز
قبل توسط (190 امتیاز)
با سلام هیچ پوشش بیمه ای را در نظر نگرفته بودم
0 امتیاز
قبل توسط (33,930 امتیاز)
با سلام

دوست عزیز احتمالا در محاسبه سود بیمه اشتباه کردین چون باید مثل بانک شرایط رو یکسان در نظر بگیرین و چند نکته رو هم رو هم مد نظر داشته باشین که شما حتی اگر پوشش درمانی رو هم نداشته باشین مجبورین سرمایه فوت رو تا یک مقدار داشته باشین و این هزینه بر هست.

نکته دوم اینکه مقدار سودی که جدول به شما نشون میده حداقل پولی هست که شما قراره بگیرین که مقدار 18 درصد رو محاسبه کرده و سود مشارکتی رو در نظر نگرفته

نکته سوم سود سالیانه بیمه های عمر سالیانه حداقل 18 درصد هست اما سود بانک 15 درصد و هزینه صدور بیمه هم خیلی کم هست پس پیشنهاد میکنم مجدد حساب کنین.
مشاور شرکت بیمه سامان
پیشنهاد می کنم برای بررسی مورد خاص شما، اینجا کلیک کنید و بیدبرگ را به عنوان مشاور خود انتخاب کنید.
قبل توسط (190 امتیاز)
فایل محاسبه را برای شما فرستادم مثل اینکه قبلا تو تلگرام در این مورد صحبت کردیم یکی از همکارانتون میگفت به خاطر هزینه های جاری شرکت و کاغذ و کارمزد نمایندگان و حقوق کارمندان و ...

مشاوره های مشابه

انتخاب بیدبرگ به عنوان مشاور
تماس با بیدبرگ    درباره بیدبرگ    قوانین بیدبرگ
مشاور و وکیل بیمه. تنظیم لایحه و دادخواستخرید بیمه عمر و سرمایه گذاری

.
.