عضویت در کانال تلگرام بیمه و قانون کار
+6 امتیاز
106 بازدید
سوال شده قبل در بیمه مسوولیت و مهندسی توسط
دوباره دسته بندی کردن قبل توسط
باسلام

احتراما بیمه منازل مسکونی چیست

نحوه محاسبه ان چگونه می باشد
4 پاسخ
+1 امتیاز
پاسخ داده شده قبل توسط (56,700 امتیاز)
با سلام ،

شما برای چه مورد بیمه مسئولیت می خواهید ، لطفا بیشتر توضیح دهید . بیمه مسئولیت با این نام نداریم ، شما چه چیزی را می خواهید تحت پوشش قراردهید.

 

موفق و پیروز باشید.
0 امتیاز
پاسخ داده شده قبل توسط
سلام
بیمه منازل مسکونی یعنی بیمه واحد مسکونی درقبال آتش‌سوزی،  صاعقه، سیل و..  که فرضا برای 100 م ت حدود 21 هزار تومان برای یکسال برآورد میشود.  البته امکان اضافه کردن پوشش زلزله نیز هست که مبلغ پرداختی متناسب با منطقه تاحدود دو تا سه برابر افزایش پیدا میکند.
0 امتیاز
پاسخ داده شده قبل توسط (56,700 امتیاز)
با سلام ،

ایشان پرسیدند بیمه مسئولیت منازل مسکونی نه آتش سوزی ؟!
0 امتیاز
پاسخ داده شده قبل توسط (54,240 امتیاز)
دوست گرامی سلام و  وقت به خیر

شما میتوانید بیمه مسئولیت مدیران مجتمع های مسکونی،اداری،تجاری و ... را تهیه بفرمائید.

که ساختمان شما را در قبال حوادث آتش سوزی،آسانسور،سرایت آتش سوزی به مکان های دیگر،حوادث داخل ساختمان،حوادث مرتبط با سرایدار،نگهبان یا کارگر ساختمان بیمه می کند.

برای کسب اطلاعات بیشتر و اطلاع دقیق از قیمت ها می توانید با کارشناسان ما تماس حاصل فرمائید.

بیمه سامان،بیمه پاسخگو

سوالات مشابه

+4 امتیاز
1 پاسخ 77 بازدید
0 امتیاز
1 پاسخ 51 بازدید

محبوب ترین کلمات کلیدی

بیمه-تامین-اجتماعی بیمه سوابق-بیمه قانون-کار بیمه-عمر بیمه-شخص-ثالث بیمه-بیکاری بیمه-عمر-و-سرمایه-گذاری سابقه-بیمه پرداخت-حق-بیمه بازنشستگی مستمری-بازنشستگی بیمه-مرکزی پرداخت-خسارت بیمه-زندگی لیست-بیمه قرارداد-کار بیمه-اختیاری اداره-کار شکایت-از-کارفرما پرداخت-دیه دفترچه-بیمه بیمه-تکمیلی بیمه-درمان-تکمیلی حقوق-بازنشستگی بیمه-اجباری دیه حق-بیمه پرداخت-بیمه مشاغل-سخت بیمه-مشاغل-آزاد تامین-اجتماعی مقرری-بیمه-بیکاری بیمه-خویش-فرما تامین_اجتماعی بیمه_تامین_اجتماعی شرکت-بیمه تصادف-رانندگی بیمارستان-طرف-قرارداد بیمه-نیروهای-مسلح خرید-بیمه-عمر بیمه-سلامت دریافت-بیمه-بیکاری سود-بیمه-عمر شرایط-بازنشستگی اخراج-از-کار محاسبه-دیه بیمه-ایران مرخصی-زایمان شرایط-بیمه-بیکاری خدمات-درمانی سازمان-تامین-اجتماعی سن-بازنشستگی هدیه-ازدواج بیمه-بدنه ارسال-لیست-بیمه مستمری-بازماندگان بیمه-خدمات-درمانی بیمه-بازنشستگی شعبه-بیمه-تامین-اجتماعی

تماس با بیدبرگ    درباره بیدبرگ    قوانین سایت   بیمه عمر    سایت سوابق بیمه تامین اجتماعی

خرید آنلاین بیمهگروه بیمه

**پاسخ های ارائه شده توسط کاربران و بازدیدکنندگان بیدبرگ، براساس اطلاعات ارائه شده در سوالات مطرح شده می باشد و نظر شخصی آنها می باشد. بدیهی است نظر دیگر کارشناسان و مشاوران می تواند متفاوت باشد. نتیجه پرونده نیز می تواند با توجه به شرکت و سازمان مربوطه، آیین نامه های جدید و داخلی و مسئول بررسی پرونده متفاوت باشد. هر یک از بازدیدکنندگان و کاربران مکلف هستند شخصا از صحت پاسخ های درج شده از مراجع ذی صلاح اطمینان حاصل کنند. بازدیدکنندگان و کاربران می توانند در صورت مشاهده هرگونه پاسخ اشتباه با بیدبرگ تماس بگیرند یا پاسخ را گزارش دهند و بیدبرگ پس از بررسی و صحت گزارش، اقدامات نظارتی لازم را انجام خواهد داد.

.

...