دریافت مشاوره تخصصی
0 امتیاز
67 بازدید
قبل در حسابداری و مالیات شرکت ها توسط (100 امتیاز)
سلام روز بخیر

آیا این مورد صحیح است ؟

کسی که اول سال 97 استخدام شده و مثلا تا پایان سال 14 روز مرخصی استفاده نشده دارد میتواند 9 روز را ذخیره کند برای سال آینده و مبلغ 5 روز باقی مانده را دریافت نماید و یا اینکه کل 14 روز را دریافت نماید.

و ثبت هر کدام به چه صورت است؟
دریافت مشاوره تخصصی >>

1 پاسخ

0 امتیاز
قبل توسط (12,060 امتیاز)
سلام،

پرداخت بازخرید مرخصی توافقی با مدیر مجموعه است، همچنین پرداخت مازاد بر 9 روز یا کل مرخصی استفاده نشده. و قانون آن مربوط به خاتمه کار پرسنل است نه در حین اشتغال (ماده 66  و 72 قانون کار).

جهت ثبت حسابداری از معین هزینه بازخرید مرخصی استفاده نمایید.

با احترام
اگر پاسخ من به شما کمک کرده است اینجا کلیک کنید تا برای راهنمایی بیشتر، مشاوره تخصصی تلفنی دریافت کنید >>

مشاوره های مشابه

  دریافت مشاوره تلفنی تخصصی
تماس با بیدبرگ    درباره بیدبرگ    قوانین بیدبرگ 
رزرو آنلاین مشاوره مشاوره آنلاین

.
.
...