باز هستیم
مشاوره مالیاتی
021-91023784
واتساپ
+2 امتیاز
1,777 بازدید
در حسابداری و مالیات توسط (17,160 امتیاز)
آیا هزینه مرخصی استفاده نشده کارکنان قابل قبول است یا خیر؟
1 پاسخ
0 امتیاز
توسط (17,160 امتیاز)
هزینه مرخصی استفاده نشده کارکنان همان حقوق و مزد اصلی است که طبق بند الف ماده ۱۴۸۸ قابل قبول می باشد.

با احترام
برای دریافت مشاوره مالیاتی یا حسابداری اینجا کلیک کنید

مشاوره های مشابه

مشاوره رایگان
+2 امتیاز
2 پاسخ 2,585 بازدید
0 امتیاز
1 پاسخ 616 بازدید
+2 امتیاز
1 پاسخ 258 بازدید
0 امتیاز
1 پاسخ 2,262 بازدید
0 امتیاز
1 پاسخ 352 بازدید
+1 امتیاز
1 پاسخ 2,040 بازدید
0 امتیاز
1 پاسخ 29,061 بازدید
0 امتیاز
1 پاسخ 1,492 بازدید
تماس با بیدبرگ
درباره بیدبرگ
بلاگ
قوانین بیدبرگ

.
.
...