دریافت مشاوره تخصصی
0 امتیاز
50 بازدید
قبل در معافیت مالیاتی توسط (100 امتیاز)
باسلام

یک شرکت تعاونی تولید خوراک دام و طیور با تعدادی سهام دار (عضو) در ازای فروش خوراک تولید شده به سهام داران خود، شیر از انها تحویل می گیرد و تنها  مبلغ جزئی بخاطر هزینه ارسال شیر به کارخانه ها از سهامداران میگرید و در نهایت می فروشد آیا این تهاطر بعنوان خرید و فروش شیر شامل مالیات میباشد؟
دریافت مشاوره تخصصی >>

1 پاسخ

0 امتیاز
قبل توسط (13,860 امتیاز)
سلام

برابر ماده 9 قانون ارزش افزوده معاوضه کالاها وخدمات در این قانون، عرضه کالا یا خدمت از طرف هر یک از متعاملین تلقی وبه طور جداگانه مشمول مالیات می باشند.

با احترام
اگر پاسخ من به شما کمک کرده است اینجا کلیک کنید تا برای راهنمایی بیشتر، مشاوره تخصصی تلفنی دریافت کنید >>

مشاوره های مشابه

  دریافت مشاوره تلفنی تخصصی
تماس با بیدبرگ    درباره بیدبرگ    قوانین بیدبرگ 
رزرو آنلاین مشاوره مشاوره آنلاین

.
.
...