باز هستیم
+2 امتیاز
2,677 بازدید
در حسابداری و مالیات توسط (17,190 امتیاز)
سلام

آیا درج آدرس کامل و کدپستی در فاکتور رسمی برای مشتریان حقوقی الزامی است ؟ با تشکر
2 پاسخ
0 امتیاز
توسط (17,190 امتیاز)
طبق مفاد ماده 19 قانون موصوف و همچنين مفاد راهنماي صورتحساب فروش كالا و خدمت، مؤديان مشمول اين نظام موظفند اطلاعات هويتي مشخصات متعاملين، اعم از نام،‌ كد اقتصادي يا كد ملي (حسب مورد)، نشاني كامل و كد پستي را در خصوص فروشندگان و خريداران به طور كامل درج نمايند. كليه موديان مشمول نظام ماليات بر ارزش افزوده، مكلف به اجراي صحيح قانون میباشند. بديهي است ارائه اطلاعات هويتي از جمله كد اقتصادي براي اشخاص حقوقي و كد ملي براي اشخاص حقيقي از الزامات مقرر جهت اجراي صحيح قانون میباشد.

با احترام
برای دریافت مشاوره مالیاتی یا حسابداری اینجا کلیک کنید
0 امتیاز
توسط (2,100 امتیاز)
با سلام
در جواب سوالتون بله
طبق مفاد ماده ۱۹ قانون موصوف مواردی که باید درج شود در فاکتور رسمی عبارتند از:
۱-نام و نشان(اشخاص حقیقی)
۲-نام شرکت و... (اشخاص حقوقی)
۳-کد ملی(اشخاص حقیقی)
۴-کد اقتصادی(اشخاص حقوقی)
۵-کد پستی
۶-نشانی
موسسه نوین ارقام مشاور مالی و مالیاتی

با احترام
برای دریافت مشاوره مالیاتی یا حسابداری اینجا کلیک کنید

مشاوره های مشابه

مشاوره رایگان
+2 امتیاز
2 پاسخ 2,609 بازدید
سوال شده بهمن 13, 2017 در حسابداری و مالیات توسط روشنی (17,190 امتیاز)
+2 امتیاز
2 پاسخ 12,621 بازدید
سوال شده بهمن 13, 2017 در حسابداری و مالیات توسط روشنی (17,190 امتیاز)
+1 امتیاز
1 پاسخ 3,117 بازدید
سوال شده بهمن 18, 2017 در حسابداری و مالیات توسط روشنی (17,190 امتیاز)
0 امتیاز
1 پاسخ 1,267 بازدید
سوال شده آبان 1, 2020 در حسابداری و مالیات توسط kamrani96 (19,850 امتیاز)
تماس با ما
درباره ما
بلاگ
قوانین و شرایط
حریم خصوصی

آدرس:  تهران، چهارراه ولیعصر، کوچه بالاور، برج فناوری دانشگاه امیر کبیر، واحد 102  ​

تلفن: 02191023784 

ایمیل: info@bidbarg.com 


مجوز اینماد - Enamad Trust Certificate

 

مجوز نماد اعتماد الکترونیک

Zarinpal Trust Certificate

پرداخت امن با زرین پال

 

...