درخواست مشاور متخصص
0 امتیاز
2,213 بازدید
قبل در حسابداری و مالیات شرکت ها توسط (100 امتیاز)
سلام دوست عزیزمن ممنونم از اینکه سئوال قبلی من رو جواب دادید. یه سئوال دیگری دارم ممنون میشم جواب اینرو هم به بنده بدهید.

حساب بانک شرکت در سال 95 مانده ای برابر با10میلیون تومان داشته است که در سیستم حسابداری هم به همین شکل درج شده است برخی از هزینه هایی که صورت گرفته است از حساب جاری شرکا پرداخت شده است اما حسابدار به اشتباه از حساب صندوق پرداخت کرده است که این امر موجب شده که مانده صندوق3میلیون تومان بدهکار شود از آنجایی که حساب بانک و صندوق زیر مجموعه(معین)حساب کل، موجودی نقدوبانک است مانده ی نقدو بانک شرکت در سال مالی95مبلغ7میلیون تومان بوده است که این مبلغ در ترازنامه عملکرد سال95آمده است.

از آنجایی که باید در ترازنامه اظهارنامه سال96مانده ی ابتدای دوره دقیقا همان مبلغ پایان دوره سال95 لحاظ شود مبلغ7میلیون تومان لحاظ شده است.حال گردش صورتحساب بانک در سال96 با مانده 10 میلیون تومان شروع می شود در حالی که در ترازنامه ابتدای دوره 96 مبلغ 7 میلیون تومان می باشد.
آیا سند اصلاحی برای برطرف کردن این اشتباه وجود دارد که مورد تأیید دارایی باشد؟

باتشکر
دریافت مشاوره تخصصی >>

1 پاسخ

0 امتیاز
قبل توسط (92,320 امتیاز)
درترازنامه مندرج دراظهارنامه موجودی نقدوبانک را باهم درج نموده اید که ایرادی ندارد ایراد انجا وجوددارد که مانده صندوق شما بستانکارشده است که البته درسوال اشتباه درج شده بدهکار درهرصورت باگذشتن زمان از ارسال اظهارنامه فقط باید بتوانید ممیزرا قانع کنید

با احترام
پیشنهاد می کنم برای بررسی مورد خاص شما، اینجا کلیک کنید و بیدبرگ را به عنوان مشاور خود انتخاب کنید. >>

مشاوره های مشابه

  انتخاب بیدبرگ به عنوان مشاور
تماس با بیدبرگ    درباره بیدبرگ    قوانین بیدبرگ 
مشاور تلفنی 24 ساعته
رزرو آنلاین مشاور
مشاور آنلاین
.
.
...