دریافت مشاوره تلفنی از متخصص
0 امتیاز
1,656 بازدید
قبل توسط (15,400 امتیاز)
سلام

آیا یک شرکت می تواند همزمان دو مدیرعامل داشته باشد ؟ ممنون از شما
دریافت مشاوره تخصصی >>

1 پاسخ

0 امتیاز
قبل توسط (13,700 امتیاز)
سلام،

در قانون تجارت منعی جهت وجود دو مدیرعامل وجود ندارد. صرفا طبق ماده 126 یک شخص نمی تواند مدیرعامل بیش از یک شرکت باشد. ضمنا قانون تجارت ایران از قانون تجارت فرانسه اقتباس شده. در آن قانون انتصاب همزمان چند مدیرعامل برای یک شرکت بلامانع است

با احترام
پیشنهاد می کنم برای بررسی مورد خاص شما، اینجا کلیک کنید و بیدبرگ را به عنوان مشاور خود انتخاب کنید. >>

مشاوره های مشابه

0 امتیاز
1 پاسخ 100 بازدید
  انتخاب بیدبرگ به عنوان مشاور
تماس با بیدبرگ    درباره بیدبرگ    قوانین بیدبرگ 
رزرو آنلاین مشاورتنظیم لایحه و دادخواست
.
.
...