درخواست مشاور متخصص
+1 امتیاز
258 بازدید
قبل در حسابداری و مالیات مشاغل توسط
دوباره دسته بندی کردن قبل توسط
به نام خدا

با سلام

اينجانب به تازگي يك فروشگاه اينترنتي صنايع دستي راه اندازي كرده ام و با توجه به اينكه بعيد بدانم تا يكي دو سال آينده مشتري داشته باشم آيا معافيت مالياتي به اين گروه از شغلها تعلق ميگيرد يا نه؟؟؟؟؟

ممنون
دریافت مشاوره تخصصی >>

1 پاسخ

0 امتیاز
قبل توسط (32,470 امتیاز)
در صورتی که تولید این محصولات نیز با خود شما باشد مطابق ماده 142 معاف هستید. در غیر خیر.

با احترام
پیشنهاد می کنم برای بررسی مورد خاص شما، اینجا کلیک کنید و بیدبرگ را به عنوان مشاور خود انتخاب کنید. >>

مشاوره های مشابه

  انتخاب بیدبرگ به عنوان مشاور
تماس با بیدبرگ    درباره بیدبرگ    قوانین بیدبرگ 
رزرو آنلاین مشاور
مشاور آنلاین

.
.
...