درخواست مشاور متخصص
0 امتیاز
881 بازدید
قبل در مالیات ارث توسط (120 امتیاز)
سلام

 اگر پدر ملکی را به پسر، با شرط فسخ، صلح کند، آیا پس از رسیدن ملک به پسر ( بعد از فوت پدر ) در هیچ مرحلهای این دارایی که به پسر رسیده شامل مالیات بر اموال تصادفی خواهد شد ؟ مثلا زمانی که پسر بخواهد ملک مورد نظر را به فروش برساند .
دریافت مشاوره تخصصی >>

1 پاسخ

0 امتیاز
قبل توسط (12,860 امتیاز)
سلام، بله

مطابق ماده 122 قانون در تاریخ تعلق منفعت یعنی زمانی که پدر فوت می کنند، مشمول مالیات  خواهد بود

با احترام
پیشنهاد می کنم برای بررسی مورد خاص شما، اینجا کلیک کنید و بیدبرگ را به عنوان مشاور خود انتخاب کنید. >>

مشاوره های مشابه

  انتخاب بیدبرگ به عنوان مشاور
تماس با بیدبرگ    درباره بیدبرگ    قوانین بیدبرگ 
رزرو آنلاین مشاور
مشاور آنلاین
.
.
...