درخواست مشاور متخصص
0 امتیاز
1,832 بازدید
قبل در گزارش معاملات فصلی توسط (120 امتیاز)
دوباره دسته بندی کردن قبل توسط
سلام و عرض ادب

 زمان ثبت فاکتور خرید در صورت معاملات به تاریخ فاکتور است یا باید در زمان پرداخت فاکتور در سامانه صورت معاملات ثبت شود ؟ آیا ماده قانونی در این رابطه وجود دارد ؟
دریافت مشاوره تخصصی >>

2 پاسخ

0 امتیاز
قبل توسط (13,700 امتیاز)
سلام،

به تاریخ فاکتور باید ثبت بفرمایید. و با طرف دوم در ثبت رویداد در دوره مربوطه هماهنگ باشید.

با احترام
پیشنهاد می کنم برای بررسی مورد خاص شما، اینجا کلیک کنید و بیدبرگ را به عنوان مشاور خود انتخاب کنید. >>
0 امتیاز
قبل توسط (92,320 امتیاز)
هرکدام که زودتر اتفاق بیفتد مطابق قانون مالیات ارزش افزوده  ماده 11ملاک مشمولیت هرخدمتی یافروشی شرح داده شده است وبرای خرید تاریخ دریافت کالا ملاک است ونه پرداخت

با احترام
پیشنهاد می کنم برای بررسی مورد خاص شما، اینجا کلیک کنید و بیدبرگ را به عنوان مشاور خود انتخاب کنید. >>

مشاوره های مشابه

  انتخاب بیدبرگ به عنوان مشاور
تماس با بیدبرگ    درباره بیدبرگ    قوانین بیدبرگ 
مشاور تلفنی 24 ساعته
رزرو آنلاین مشاور
مشاور آنلاین
.
.
...