باز هستیم
مشاوره مالیاتی
021-91023784
واتساپ
+2 امتیاز
627 بازدید
در حسابداری و مالیات توسط (17,100 امتیاز)
سلام

آيا جانبازان انقلاب از ماليات بر حقوق معافند ؟ با تشکر
1 پاسخ
0 امتیاز
توسط (17,100 امتیاز)
بله – با توجه به بند 14 ماده 91 قانون مالياتهاي مستقيم درآمد حقوق جانبازان از ماليات بر حقوق معاف است

با احترام
برای دریافت مشاوره مالیاتی یا حسابداری اینجا کلیک کنید

مشاوره های مشابه

مشاوره رایگان
+2 امتیاز
1 پاسخ 9,660 بازدید
سوال شده بهمن 11, 2017 در حسابداری و مالیات توسط محسن سعیدی
+1 امتیاز
1 پاسخ 520 بازدید
+2 امتیاز
1 پاسخ 1,009 بازدید
+3 امتیاز
2 پاسخ 730 بازدید
سوال شده بهمن 14, 2017 در حسابداری و مالیات توسط هادی منصوریhadimansuori95gmail.com
+1 امتیاز
2 پاسخ 2,418 بازدید
+2 امتیاز
1 پاسخ 387 بازدید
+2 امتیاز
1 پاسخ 421 بازدید
+1 امتیاز
1 پاسخ 658 بازدید
+1 امتیاز
1 پاسخ 384 بازدید
+2 امتیاز
1 پاسخ 442 بازدید
+2 امتیاز
1 پاسخ 2,378 بازدید
+2 امتیاز
1 پاسخ 4,374 بازدید
+1 امتیاز
1 پاسخ 434 بازدید
+3 امتیاز
1 پاسخ 4,675 بازدید
+2 امتیاز
1 پاسخ 406 بازدید
+2 امتیاز
3 پاسخ 16,195 بازدید
0 امتیاز
1 پاسخ 514 بازدید
0 امتیاز
1 پاسخ 1,874 بازدید
+1 امتیاز
1 پاسخ 2,349 بازدید
تماس با بیدبرگ
درباره بیدبرگ
بلاگ
قوانین بیدبرگ

.
.
...