درخواست مشاور متخصص
0 امتیاز
69 بازدید
قبل در حسابداری و مالیات شرکت ها توسط (120 امتیاز)
ما يك شركت ايراني در منطقه آزاد چابهار هستيم . شركتي حمل و نقل بين المللي كه ثبت دوبي هست براي حمل تجهيزات رو از اروپا توسط كشتي تا بندر چابهار و از بندر توسط كاميون به سايت انجام داده است .

آيا ما از رقم قرارداد ايشان بايستي ماليات كسر و پرداخت كنيم طبق ماده 107 و اگر هست چه نرخي ؟ در آئين نامه اجرائي ماده 107 در بخش " درآمدهايي كه بدون فعاليت در ايران از ايران تحصيل مي شود " براي حمل و نقل چيزي قيد نشده است .

ممنون از لطف و راهنمائي شما
دریافت مشاوره تخصصی >>

1 پاسخ

0 امتیاز
قبل توسط (14,940 امتیاز)
سلام

شما در زمان ترخیص کالا 10درصد عوارض راهداری را بابت استفاده از ناوگان خارجی کسب میکنید پس برای حمل با کشتی نیاز به کسر مالیات نیست در همان هزینه های ترخیص پرداخت میکنید.اما اگر پس از خروج کالا از بند با کامیون شرکت خارجی کالا به سایت شما منتقل بشود دفتر آن شرکت حمل یا نماینده ایشان موظف است برابر با ماده 113 اقدام به پرداخت مالیات بنماید.

با احترام
پیشنهاد می کنم برای بررسی مورد خاص شما، اینجا کلیک کنید و بیدبرگ را به عنوان مشاور خود انتخاب کنید. >>

مشاوره های مشابه

  انتخاب بیدبرگ به عنوان مشاور
تماس با بیدبرگ    درباره بیدبرگ    قوانین بیدبرگ 
رزرو آنلاین مشاور
مشاور آنلاین
.
.
...