باز هستیم
مشاوره مالیاتی
021-91023784
واتساپ
0 امتیاز
1,265 بازدید
در حسابداری و مالیات توسط (120 امتیاز)
موسسه با عنوان مشاوره و پژوهش برای قرارداد با متخصیصین خود بر اساس قانون مشاوره 10 درصد مالیات تکلیفی بدهد یا بر اساس پژوهشی بودن 5 درصد یا معاف است؟
1 پاسخ
0 امتیاز
توسط (119,530 امتیاز)
اگر طرف قرارداد شخص حقوقی باشد ودارای قرارداد مدت دارنیازی به کسر مالیات تکلیفی نمیباشد وتشخیص میزان مالیات به اداره دارایی است ..قراردادهای مشاوره ای مشمول کسر مالیات ماده 186 هستند که شخصی ومحدود باشد

با احترام
برای دریافت مشاوره مالیاتی یا حسابداری اینجا کلیک کنید

مشاوره های مشابه

مشاوره رایگان
0 امتیاز
1 پاسخ 598 بازدید
+1 امتیاز
1 پاسخ 553 بازدید
0 امتیاز
1 پاسخ 2,295 بازدید
0 امتیاز
1 پاسخ 8,531 بازدید
0 امتیاز
1 پاسخ 252 بازدید
تماس با بیدبرگ
درباره بیدبرگ
بلاگ
قوانین بیدبرگ

.
.
...