باز هستیم
مشاوره مالیاتی
021-91023784
واتساپ
0 امتیاز
452 بازدید
در حسابداری و مالیات توسط (17,100 امتیاز)
سلام

آیا هزینه بیمه حوادث انفرادی شخصی مدیرعامل هزینه قابل قبول برای اداره مالیات می باشد ؟ ممنون از شما
2 پاسخ
0 امتیاز
توسط (30,180 امتیاز)
سلام
خیر قابل قبول نیست مغایر با ماده 147 و 148 ق م م می باشد

با احترام
برای دریافت مشاوره مالیاتی یا حسابداری اینجا کلیک کنید
0 امتیاز
توسط (119,490 امتیاز)
ماده ۱۴۸ به صراحت هزینه بیمه حوادث را جزو هزینه های قابل قبول اعلام کرده واگرمدیرعامل درسفرهستند باید بیمه شوند واگرهمه پرسنل هم بیمه شوند قبول است بیمه مسیولیت مدنی هم بعضی موارد اجباریه

با احترام
برای دریافت مشاوره مالیاتی یا حسابداری اینجا کلیک کنید
توسط (30,180 امتیاز)
سلام

در متن سئوال امده که هزینه بیمه شخصی مدیر عامل بنابراین قطعا این هزینه مورد قبول نمی باشد.در خصوص بیمه کارکنان که شما فرمودید آن بحث دیگری است اینجا هزینه شخصی است نه شرکتی و مغایر با ماده 147 ق م م است

مشاوره های مشابه

مشاوره رایگان
+2 امتیاز
1 پاسخ 1,002 بازدید
0 امتیاز
1 پاسخ 349 بازدید
0 امتیاز
1 پاسخ 608 بازدید
تماس با بیدبرگ
درباره بیدبرگ
بلاگ
قوانین بیدبرگ

.
.
...