درخواست مشاور متخصص
0 امتیاز
3,270 بازدید
قبل در معافیت مالیاتی توسط (15,200 امتیاز)
سلام

آیا شرکت های تعاونی از مالیات معاف هستند ؟ ممنون از شما
دریافت مشاوره تخصصی >>

1 پاسخ

0 امتیاز
قبل توسط (980 امتیاز)
فعالان تولیدی بخش کشاورزی به استناد ماده 81 ق م م از مالیات عملکرد معافند

که این فعالان عمدتا شرکتهایشان بصورت تعاونی ثبت میشود

نه اینکه شرکتهای تعاونی از مالیات معاف باشند
به کسب و کار خود احترام بگذارید
با احترام
پیشنهاد می کنم برای بررسی مورد خاص شما، اینجا کلیک کنید و بیدبرگ را به عنوان مشاور خود انتخاب کنید. >>

مشاوره های مشابه

  انتخاب بیدبرگ به عنوان مشاور
تماس با بیدبرگ    درباره بیدبرگ    قوانین بیدبرگ 
مشاور تلفنی 24 ساعته
رزرو آنلاین مشاور
مشاور آنلاین
.
.
...