باز هستیم
مشاوره مالیاتی
021-91023784
واتساپ
0 امتیاز
1,669 بازدید
در حسابداری و مالیات توسط (120 امتیاز)
با سلام

 آیا املاک تجمیعی که عمده مالکين هر دو ملک هم یکی هستند  هم شامل مالیات نقل و انتقال املاک میشوند  (به موجب جواز اخذ شده از  شهرداری باید دو ملک تجمیع شوند)

در صورتی که یکی از املاک دارای جواز ساختمانی بوده ولی نیمه کاره باشد و دیگری زمین بایر باشد تکلیف چیست ?
1 پاسخ
0 امتیاز
توسط (30,180 امتیاز)
سلام

برابر با ماده 52 ق م م و ماده 59 ق م م در زمان انتقال مالکیت مشمول مالیات نقل و انتقال میباشد.

با احترام
برای دریافت مشاوره مالیاتی یا حسابداری اینجا کلیک کنید

مشاوره های مشابه

مشاوره رایگان
0 امتیاز
1 پاسخ 270 بازدید
0 امتیاز
1 پاسخ 2,952 بازدید
0 امتیاز
1 پاسخ 1,050 بازدید
0 امتیاز
1 پاسخ 1,294 بازدید
0 امتیاز
1 پاسخ 1,191 بازدید
0 امتیاز
1 پاسخ 1,253 بازدید
0 امتیاز
1 پاسخ 483 بازدید
0 امتیاز
2 پاسخ 1,279 بازدید
0 امتیاز
1 پاسخ 2,510 بازدید
0 امتیاز
1 پاسخ 4,585 بازدید
0 امتیاز
1 پاسخ 5,925 بازدید
+1 امتیاز
1 پاسخ 11,760 بازدید
تماس با بیدبرگ
درباره بیدبرگ
بلاگ
قوانین بیدبرگ

.
.
...