باز هستیم
مشاوره مالیاتی
021-91023784
واتساپ
0 امتیاز
3,412 بازدید
در حسابداری و مالیات توسط (100 امتیاز)
دوباره دسته بندی کردن توسط
با عرض سلام ‌.. کسانی خرید و فروش ملک جز فعالیت اصلی شرکتشان است،آیا در هنگام فروش ملک باید مالیات نقل و انتقال ماده ۵۹ بدهند،یا همان مالیات بر درآمد ماده ۱۰۵ را مشمول می شود ...مالیات نقل و انتقال ملک  را هزینه شناسایی می کنیم  ؟؟؟یا به حساب سود انباشته ؟؟؟
1 پاسخ
0 امتیاز
توسط (1,380 امتیاز)
بنظر من شما هم باید مالیات نقل و انتقال ماده 59 را بدهید و مبلغ آنرا جزو هزینه هایتان بیاورید

هم فروش ملک را جزو درامدتان بیاورید که نهایتا ماخذ محاسبه مالیات عملکرد خواهد بود

چون اینطور که میفرمایید ماهیت شرکتتان خرید و فروش مسکن است

با احترام
برای دریافت مشاوره مالیاتی یا حسابداری اینجا کلیک کنید

مشاوره های مشابه

مشاوره رایگان
0 امتیاز
1 پاسخ 2,342 بازدید
0 امتیاز
1 پاسخ 2,948 بازدید
0 امتیاز
1 پاسخ 2,492 بازدید
+1 امتیاز
2 پاسخ 1,308 بازدید
0 امتیاز
1 پاسخ 1,177 بازدید
0 امتیاز
1 پاسخ 1,017 بازدید
تماس با بیدبرگ
درباره بیدبرگ
بلاگ
قوانین بیدبرگ

.
.
...