برای دریافت مشاوره و خدمات مالیاتی کلیک کنید
مشاوره مالیاتی
021-91023784
واتساپ
+1 امتیاز
3,210 بازدید
در حسابداری و مالیات توسط (30,000 امتیاز)
چند درصد از پولی که به حساب شخص حقیقی واریز می شود باید به اداره دارایی پرداخت کرد ؟
2 پاسخ
0 امتیاز
توسط (33,910 امتیاز)
بابت واريز پول كه ماليات دريافت يا پرداخت نميشود. علت واريز پول مهم هستش. به علاوه اينكه ماليات اشخاص حقيقي بر اساس ماده ١٣١ محاسبه ميشود.

با احترام
برای دریافت مشاوره مالیاتی یا حسابداری اینجا کلیک کنید
0 امتیاز
توسط
واریز و پرداخت صرفا مالیات ندارد مگر اینکه ثابت شود معامله انجام شده است و اینکه حساب شرکت باشد

مشاوره های مشابه

مشاوره رایگان
+2 امتیاز
1 پاسخ 1,701 بازدید
0 امتیاز
1 پاسخ 229 بازدید
+2 امتیاز
1 پاسخ 8,287 بازدید
سوال شده اسفند 6, 2017 در حسابداری و مالیات توسط Zohreh1986 (2,180 امتیاز)
+1 امتیاز
1 پاسخ 1,977 بازدید
+2 امتیاز
1 پاسخ 1,079 بازدید
سوال شده اردیبهشت 10, 2017 در حسابداری و مالیات توسط بدون نام
+2 امتیاز
2 پاسخ 7,683 بازدید
+1 امتیاز
1 پاسخ 1,422 بازدید
0 امتیاز
1 پاسخ 2,815 بازدید
سوال شده آبان 17, 2020 در حسابداری و مالیات توسط khani2020 (1,180 امتیاز)
تماس با بیدبرگ
درباره بیدبرگ
قوانین بیدبرگ

.
.
...