باز هستیم
0 امتیاز
425 بازدید
در حسابداری و مالیات توسط (130 امتیاز)
دوباره دسته بندی کردن توسط
آیا مالیات مربوط به معافیت ارزش افزوده موضوع ماده 12 می بایست پرداخت شود و بعدا در اداره مالیات استرداد داده می شود یا اینکه در

سلام

ایا گمرک ورودی کالا ها از قوانین ارزش افزوده اگاهی ندارد؟یا اینکه طبق مقررات خاص مخصوص به گمرک عمل میکنند و بعد ها مالیات های پرداخت شده ماده ۱۲ در یک مبحث جداگانه ای توسط اداره امور مالیاتی استرداد میشود؟
1 پاسخ
0 امتیاز
توسط (120,770 امتیاز)
درهمان بدوورور این  معافیت باید عمل شود

با احترام
برای دریافت مشاوره مالیاتی یا حسابداری اینجا کلیک کنید

مشاوره های مشابه

مشاوره رایگان
تماس با ما
درباره ما
بلاگ
قوانین

آدرس:  تهران، چهارراه ولیعصر، کوچه بالاور، برج فناوری دانشگاه امیر کبیر، واحد 102  ​

تلفن: 02191023784 

 

...