درخواست مشاور متخصص
0 امتیاز
423 بازدید
در حسابداری و مالیات شرکت ها توسط (100 امتیاز)
سلام

آيا تبصره يك ماده 86 فقط بر كساني كه به طور مستمر دستمزد مي گيرند جاري است؟

در واقع مي خواهم بدانم آيا حق الزحمه هايي كه تا سال 94 مشمول ماده 104 ماليات بر درآمد مشاغل بود و مستمر نيست، حالا مشمول اين ماليات يا هر ماليات ديگري مي شود؟ مثلا پرداخت هزينه تعميرات، كاركرد ماشين آلات، نقشه برداري و ... در صورتي كه به شخص حقيقي و به طور موقت باشد، از طرف كارفرما ماليات دارد؟
دریافت مشاوره تخصصی >>

1 پاسخ

0 امتیاز
توسط (92,320 امتیاز)
تبصره ماده ۸۶ مختص دستمزد وحقوق ومشاوره غیرمستمراست ومشاغل دیگرنظیرتعمیرات واقلام ذکرشده درسوال مشمول نمیشود

با احترام
پیشنهاد می کنم برای بررسی مورد خاص شما، اینجا کلیک کنید و بیدبرگ را به عنوان مشاور خود انتخاب کنید. >>

مشاوره های مشابه

  انتخاب بیدبرگ به عنوان مشاور
تماس با بیدبرگ    درباره بیدبرگ    قوانین بیدبرگ 
مشاور تلفنی 24 ساعته
رزرو آنلاین مشاور
مشاور آنلاین
.
.
...