باز هستیم
مشاوره مالیاتی
021-91023784
واتساپ
+2 امتیاز
744 بازدید
در حسابداری و مالیات توسط
دوباره دسته بندی کردن توسط
با سلام

ازطرف شرکت دولتی مبلغی بعنوان پاداش به پرسنل پیمانکارپرداخت می شود با توجه به حذف مالیات پیمانکار باید از پاداش مذکور در زمان پرداخت به شرکت پیمانکاری مالیات کسر بشود یا خیر؟ماده قانونی مرتبط را اعلام نمایید .باتشکر
1 پاسخ
0 امتیاز
توسط (33,910 امتیاز)
اگر مبنا این باشد که شرکت پیمانکار پرداخت کند ولی هزینه آن توسط کارفرما پرداخت شود، شرکت باید مطابق ماده 131 مالیات رو حساب و از پرداختی به پرسنل خودش کم کنه. اما اگر در غالب صورت وضعیت با الحاقیه قرارداد باشه مطابق قانون قرارداد های پیمانگاری محاسبه میشود.

با احترام
برای دریافت مشاوره مالیاتی یا حسابداری اینجا کلیک کنید

مشاوره های مشابه

مشاوره رایگان
0 امتیاز
1 پاسخ 381 بازدید
+2 امتیاز
1 پاسخ 5,544 بازدید
0 امتیاز
1 پاسخ 821 بازدید
سوال شده فروردین 16, 2017 در حسابداری و مالیات توسط رنجبر (270 امتیاز)
0 امتیاز
1 پاسخ 583 بازدید
سوال شده فروردین 10, 2017 در حسابداری و مالیات توسط رنجبر (270 امتیاز)
+3 امتیاز
2 پاسخ 2,919 بازدید
سوال شده بهمن 14, 2017 در حسابداری و مالیات توسط روشنی (17,070 امتیاز)
0 امتیاز
1 پاسخ 466 بازدید
+2 امتیاز
2 پاسخ 3,266 بازدید
سوال شده بهمن 22, 2017 در حسابداری و مالیات توسط روشنی (17,070 امتیاز)
+1 امتیاز
1 پاسخ 2,483 بازدید
سوال شده بهمن 24, 2017 در حسابداری و مالیات توسط روشنی (17,070 امتیاز)
+2 امتیاز
1 پاسخ 1,885 بازدید
0 امتیاز
1 پاسخ 3,056 بازدید
تماس با بیدبرگ
درباره بیدبرگ
قوانین بیدبرگ

.
.
...