باز هستیم
مشاوره مالیاتی
021-91023784
واتساپ
0 امتیاز
881 بازدید
در ثبتی و اداری توسط
طبق ماده ۱۹۸ قانون تجارت خرید سهام شرکت ازهمان شرکت ممنوع است؟

اگریکی ازکارمندای شرکت این سهام روبخرد تکلیفش چیه.

ممنون میشم سریع پاسخ بدین باتشکر
2 پاسخ
0 امتیاز
توسط (120,330 امتیاز)
ماده 198 قانون تجارت میگوید خریدسهام یک شرکت توسط همان شرکت ممنوع است ولی کارمند یک شرکت مانعی برای خریدن سهام آن شرکت ندارد

با احترام
برای دریافت مشاوره مالیاتی یا حسابداری اینجا کلیک کنید
0 امتیاز
توسط (2,100 امتیاز)
با سلام و وقت بخیر

طبق مضمون متن ماده 198 قانون تجارت اگر کارمندی بخواهد سهام شرکت خود را بخرد مانعی برای این کار وجود ندارد.

موسسه نوین ارقام ماندگار تراز مشاور و مجری کلیه امور مالی و مالیاتی

با احترام
برای دریافت مشاوره مالیاتی یا حسابداری اینجا کلیک کنید

مشاوره های مشابه

مشاوره رایگان
0 امتیاز
1 پاسخ 1,355 بازدید
+2 امتیاز
2 پاسخ 3,309 بازدید
سوال شده بهمن 11, 2017 در ثبتی و اداری توسط میلاد نوری
0 امتیاز
1 پاسخ 564 بازدید
+3 امتیاز
2 پاسخ 1,579 بازدید
0 امتیاز
1 پاسخ 5,557 بازدید
0 امتیاز
1 پاسخ 383 بازدید
0 امتیاز
1 پاسخ 230 بازدید
0 امتیاز
1 پاسخ 151 بازدید
+1 امتیاز
1 پاسخ 946 بازدید
0 امتیاز
1 پاسخ 503 بازدید
0 امتیاز
1 پاسخ 3,587 بازدید
+1 امتیاز
1 پاسخ 323 بازدید
+1 امتیاز
1 پاسخ 1,060 بازدید
+1 امتیاز
1 پاسخ 1,002 بازدید
0 امتیاز
1 پاسخ 959 بازدید
سوال شده اردیبهشت 21, 2017 در حسابداری و مالیات توسط Zohreh1986 (2,180 امتیاز)
+1 امتیاز
1 پاسخ 5,317 بازدید
0 امتیاز
1 پاسخ 479 بازدید
0 امتیاز
1 پاسخ 375 بازدید
0 امتیاز
1 پاسخ 306 بازدید
0 امتیاز
1 پاسخ 458 بازدید
0 امتیاز
1 پاسخ 864 بازدید
0 امتیاز
1 پاسخ 929 بازدید
0 امتیاز
1 پاسخ 609 بازدید
0 امتیاز
1 پاسخ 606 بازدید
0 امتیاز
1 پاسخ 382 بازدید
0 امتیاز
1 پاسخ 464 بازدید
0 امتیاز
1 پاسخ 362 بازدید
0 امتیاز
1 پاسخ 262 بازدید
تماس با بیدبرگ
درباره بیدبرگ
بلاگ
قوانین بیدبرگ

.
.
...