درخواست مشاور متخصص
+2 امتیاز
239 بازدید
در حسابداری و مالیات مشاغل توسط
سلام

مي خواستم بدونم با راه اندازی صندوق فروشگاهي و وارد كردن اطلاعات خريد و فروش واقعي محاسبه ماليات بر پایه سود نمايش داده شده توسط سيستم محاسبه ميشه ؟

يا مانند سيستم علی الرس مثلا اگر ٨٠٠ ميليون تومان فاكتور إز طرف شركتها رفته باشه میگن ٢٥ درصد سود محاسبه ميشه و ٢٥ درصد هم ماليات میگیرن در صورتي كه ممكنه جنس تو انبار باشه و يا با ١٥ درصد سود فروخته شده باشه ولي اونا ٢٥ درصد سود حساب ميكنن

تو سيستم صندوق فروشكاهي به چه صورت محاسبه ميشه ؟

مرسي إز شما
دریافت مشاوره تخصصی >>

1 پاسخ

0 امتیاز
توسط (32,670 امتیاز)
ویرایش شده توسط
بستگي به نوع شخصيت شما در اداره داريي دارد. اشخاص حقيقي بر اساس ماده ١٣١ محاسبه ميشود. و درآمد آنها با شركت ها متفاوت است.

با احترام
پیشنهاد می کنم برای بررسی مورد خاص شما، اینجا کلیک کنید و بیدبرگ را به عنوان مشاور خود انتخاب کنید. >>

مشاوره های مشابه

  انتخاب بیدبرگ به عنوان مشاور
تماس با بیدبرگ    درباره بیدبرگ    قوانین بیدبرگ 
مشاور تلفنی 24 ساعته
رزرو آنلاین مشاور
مشاور آنلاین
.
.
...