درخواست مشاور متخصص
+1 امتیاز
75 بازدید
در حسابداری و مالیات شرکت ها توسط (15,170 امتیاز)
آیا تمام درآمدهای شرکتهای دانش بنیان مشمول معافیت قانون حمایت از شرکتهای دانش بنیان می گردد؟
دریافت مشاوره تخصصی >>

1 پاسخ

0 امتیاز
توسط (15,170 امتیاز)
با توجه به ماده 3 دستورالعمل اجرايي موضوع ماده 22 آيين نامه اجرايي قانون حمايت از شرکت ها و مؤسسات دانش بنيان و تجاري سازي نوآوري ها و اختراعات مصوب 5/8/1389 مجلس شوراي اسلامي مورخ 16/11/1392 تنها بخشی از درآمدهای شرکت که توسط  کارگروه ارزیابی و تشخیص شرکتها و موسسات دانش بنیان به عنوان فعالیت دانش بنیان شرکت تایید و در سال مالی مشخص به سازمان امور مالیاتی ارسال شده باشد، از معافیت مالیاتی شرکتها و موسسات دانش بنیان معاف خواهد بود. به عبارت دیگر با توجه به دستورالعمل مذکور، کارگروه مصادیق فعالیتهای دانش بنیان هر شرکت را به صورت سالانه و پس از ارزیابی­های دوره ای و دریافت مستندات لازم طبق جدول زیر به سازمان امور مالیاتی ارسال می­نماید.

با احترام
پیشنهاد می کنم برای بررسی مورد خاص شما، اینجا کلیک کنید و بیدبرگ را به عنوان مشاور خود انتخاب کنید. >>

مشاوره های مشابه

  انتخاب بیدبرگ به عنوان مشاور
تماس با بیدبرگ    درباره بیدبرگ    قوانین بیدبرگ 
رزرو آنلاین مشاور
مشاور آنلاین
.
.
...