باز هستیم
مشاوره مالیاتی
021-91023784
واتساپ
+2 امتیاز
2,259 بازدید
در حسابداری و مالیات توسط
دوباره دسته بندی کردن توسط
با سلام
با توجه به اینکه خانه کودک مشارکتی دارای مجوز از سازمان هنری فرهنگی شهرداری تهران می باشد ولیکن در ساختمان های تحت تملک شهرداری تاسیس نمیشود ایا مشمول معافیت از پرداخت مالیات بر درآمد میشود؟
1 پاسخ
0 امتیاز
توسط (33,870 امتیاز)

بله معاف است اما توجه کنید که مکلف به انجام موارد قانونی محوله میباشید در غیر این صورت معافیتی به شما تعلق نمیگیرد.

ماده 134- درآمد حاصل از تعلیم و تربیت مدارس غیر انتفاعی اعم از ابتدایی، راهنمایی، متوسطه، فنی و حرفه‌ای، آموزشگاههای فنی و حرفه‌ای آزاد دارای مجوز از سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای کشور(1)، دانشگاهها و مراکز آموزش عالی‌غیر انتفاعی و مهدهای کودک در مناطق کمتر توسعه یافته و روستاها و درآمد موسسات نگهداری معلولین ذهنی و حرکتی بابت نگهداری اشخاص مذکور که حسب مورد دارای پروانه فعالیت از مراجع ذیربط‌ هستند همچنین درآمد باشگاه­ها و موسسات ورزشی دارای مجوز از سازمان تربیت بدنی حاصل از فعالیت­های منحصرا ورزشی از پرداخت مالیات معاف‌ است.


با احترام
برای دریافت مشاوره مالیاتی یا حسابداری اینجا کلیک کنید

مشاوره های مشابه

مشاوره رایگان
+1 امتیاز
1 پاسخ 305 بازدید
+1 امتیاز
1 پاسخ 1,691 بازدید
+2 امتیاز
1 پاسخ 458 بازدید
0 امتیاز
1 پاسخ 19,667 بازدید
0 امتیاز
1 پاسخ 403 بازدید
0 امتیاز
1 پاسخ 2,096 بازدید
0 امتیاز
1 پاسخ 351 بازدید
+1 امتیاز
1 پاسخ 1,314 بازدید
تماس با بیدبرگ
درباره بیدبرگ
بلاگ
قوانین بیدبرگ

.
.
...