باز هستیم
0 امتیاز
666 بازدید
در حسابداری و مالیات توسط
چگونه مشمول و یا عدم مشمولیت مالیات قراردادهای مشاوره ای در سال 96 اطلاع پیدا کنیم ؟
1 پاسخ
0 امتیاز
توسط (30,180 امتیاز)
سلام

کلیه پرداختها بر اساس اصلاحیه تبصره ماده86 مشمول مالیات به نرخ مقطوع 10 درصد است.

با احترام
برای دریافت مشاوره مالیاتی یا حسابداری اینجا کلیک کنید

مشاوره های مشابه

مشاوره رایگان
+2 امتیاز
2 پاسخ 2,041 بازدید
+2 امتیاز
2 پاسخ 2,678 بازدید
تماس با ما
درباره ما
بلاگ
قوانین و حریم خصوصی

آدرس:  تهران، چهارراه ولیعصر، کوچه بالاور، برج فناوری دانشگاه امیر کبیر، واحد 102  ​

تلفن: 02191023784 

 

...