درخواست مشاور متخصص
0 امتیاز
1,039 بازدید
در حسابداری و مالیات مشاغل توسط
سلام
لطفادرباره مالیات برموسسات آموزش خصوصی مثل موسسه تدریس خصوصی توضیح دهید ? چنددرصده? و.....?
دریافت مشاوره تخصصی >>

1 پاسخ

0 امتیاز
توسط (15,780 امتیاز)
سلام

اگر از سازمانهای مربوطه مثل اموزش و پرورش یا سازمان فنی و حرفه ای مجوز داشته باشید معاف هستید در غیر اینصورت مشمول خواهید بود شخص حقوقی 25با نرخ درصد و شخص حقیقی با نرخهای جدول ماده 131

با احترام
پیشنهاد می کنم برای بررسی مورد خاص شما، اینجا کلیک کنید و بیدبرگ را به عنوان مشاور خود انتخاب کنید. >>

مشاوره های مشابه

  انتخاب بیدبرگ به عنوان مشاور
تماس با بیدبرگ    درباره بیدبرگ    قوانین بیدبرگ 
مشاور تلفنی 24 ساعته
رزرو آنلاین مشاور
مشاور آنلاین
.
.
...