باز هستیم
مشاوره مالیاتی
021-91023784
واتساپ
+2 امتیاز
803 بازدید
در حسابداری و مالیات توسط
دوباره دسته بندی کردن توسط
با سلام.
سوال من این است: آیا شخصی که به عنوان مشاور در شرکتی مشغول به کار است به او مالیات تعلق میگیرد؟ اگر بله مشود درصد آن را بگویید ممنون
1 پاسخ
0 امتیاز
توسط (33,910 امتیاز)
درصورتی که مشاور حقوقی باشد مطابق ماده 103 بله و به میزان 5% در غیر اینصورت خیر.

البته در نظر داشته باشید که این موارد بیشتر تبعات بیمه ای دارند که بعضا سنگین میباشد. حتما از یک مشاور آگاه برای بازبینی این موارد استفاده کنید.

با احترام
برای دریافت مشاوره مالیاتی یا حسابداری اینجا کلیک کنید

مشاوره های مشابه

مشاوره رایگان
+2 امتیاز
1 پاسخ 943 بازدید
سوال شده بهمن 23, 2017 در حسابداری و مالیات توسط بدون نام
+2 امتیاز
1 پاسخ 2,054 بازدید
+2 امتیاز
1 پاسخ 370 بازدید
+2 امتیاز
1 پاسخ 408 بازدید
+2 امتیاز
1 پاسخ 457 بازدید
+1 امتیاز
1 پاسخ 1,894 بازدید
+2 امتیاز
1 پاسخ 7,037 بازدید
+2 امتیاز
1 پاسخ 803 بازدید
+1 امتیاز
2 پاسخ 3,049 بازدید
+1 امتیاز
1 پاسخ 573 بازدید
+1 امتیاز
1 پاسخ 4,714 بازدید
+2 امتیاز
1 پاسخ 5,364 بازدید
+2 امتیاز
1 پاسخ 3,302 بازدید
0 امتیاز
1 پاسخ 232 بازدید
+2 امتیاز
1 پاسخ 442 بازدید
+3 امتیاز
2 پاسخ 726 بازدید
سوال شده بهمن 14, 2017 در حسابداری و مالیات توسط هادی منصوریhadimansuori95gmail.com
+1 امتیاز
1 پاسخ 586 بازدید
تماس با بیدبرگ
درباره بیدبرگ
بلاگ
قوانین بیدبرگ

.
.
...