برای دریافت مشاوره و خدمات مالیاتی کلیک کنید
مشاوره مالیاتی
021-91023784
واتساپ
0 امتیاز
412 بازدید
در حسابداری و مالیات توسط (17,070 امتیاز)
سلام

ایا پرداخت پول از شخص حقوقی به شخص حقیقی مشمول مالیات میگردد؟ ممنون از شما
2 پاسخ
0 امتیاز
توسط (118,770 امتیاز)
هیچ پرداخت پول به تنهایی موجب مالیات نمیشود

با احترام
برای دریافت مشاوره مالیاتی یا حسابداری اینجا کلیک کنید
0 امتیاز
توسط (30,100 امتیاز)
ویرایش شده توسط
سلام

اگر در قالب مضاربه صورت بگیرد بله باید طبق تبصره ماده 93 ق م م محاسبه بشودبشرطی که صاحب پول شخص حقیقی باشد.

با احترام
برای دریافت مشاوره مالیاتی یا حسابداری اینجا کلیک کنید

مشاوره های مشابه

مشاوره رایگان
+1 امتیاز
1 پاسخ 340 بازدید
+1 امتیاز
1 پاسخ 1,422 بازدید
+3 امتیاز
2 پاسخ 1,405 بازدید
+2 امتیاز
1 پاسخ 4,576 بازدید
+1 امتیاز
1 پاسخ 456 بازدید
+1 امتیاز
1 پاسخ 482 بازدید
+2 امتیاز
1 پاسخ 1,700 بازدید
+2 امتیاز
1 پاسخ 870 بازدید
تماس با بیدبرگ
درباره بیدبرگ
قوانین بیدبرگ

.
.
...