درخواست مشاور متخصص
0 امتیاز
2,535 بازدید
در مالیات ارزش افزوده توسط
سلام

 بنده فروشگاه دارم و شرکت ثبت نکردم چون لزومی نداره ولی گاهی اوقات مشتری طلب فاکتور رسمی از من دارند حال با توجه به نداشتن کد اقتصادی چگونه باید فاکتور رسمی معتبر صادر کرد؟
دریافت مشاوره تخصصی >>

1 پاسخ

0 امتیاز
توسط (15,780 امتیاز)
سلام

شما باید تکلیف ثبت نام در نظام مالیاتی را انجام بدهید.و طبق مقررات و دستورالعملهای ماده 169 و 169 مکرر تا زمان صدور شماره اقتصادی برای تمام فعالان اقتصادی از شماره ملی خودتان به جای کد اقتصادی استفاده نمائید.

با احترام
پیشنهاد می کنم برای بررسی مورد خاص شما، اینجا کلیک کنید و بیدبرگ را به عنوان مشاور خود انتخاب کنید. >>

مشاوره های مشابه

  انتخاب بیدبرگ به عنوان مشاور
تماس با بیدبرگ    درباره بیدبرگ    قوانین بیدبرگ 
مشاور تلفنی 24 ساعته
رزرو آنلاین مشاور
مشاور آنلاین
.
.
...