درخواست مشاور متخصص
0 امتیاز
2,191 بازدید
در حسابداری و مالیات شرکت ها توسط
باسلام

ما هر روز نزدیک به 100 هزار تومان هزینه ی ایاب و ذهاب داخل شهری داریم که بخش عمده این هزینه فاقد فاکتور از طرف راننده است
خواستم ببینم آیا باید آن را در سامانه ثبت کرد؟ اگر بله ، آیا مثلا ما هزینه های سه ماهه را در یک فاکتور جمع زده و بعد ثبت کنیم؟

باتشکر
دریافت مشاوره تخصصی >>

3 پاسخ

0 امتیاز
توسط
با سلام...
بخاطر سود و زیان شرکت هزینه معمولا لازم داری پس ثبتش کنید...ولی 3 ماه تو ی سند اشتباهه..هر هزینه ای رو تا ده روز بعدش باید ثبت بزنی بیشتر نشه....یعنی هزینه ده روز ده روز جمع بزن ثبتش کن
توسط (420 امتیاز)
سلام
ممنون بابت پاسخگویی به سوالات
جهت استفاده از مزایایی بیدبرگ می توانید در سایت عضو شوید و یا با تلفن 02166495618 تماس بگیرید
با تشکر
لینک عضویت در بیدبرگ:
https://www.bidbarg.com/tax/register?to=
0 امتیاز
توسط (92,320 امتیاز)
ثبت هزینه ها در معاملات فصلی باید دارای شرابط ومشخصاتی باشد که هزینه ایاب وذهاب فاقد آن است هدف ازاین گزارشات شناسایی مودیان است که بدون کدملی وادرس وحتی نام طرف لزومی به ثبت نمیباشد

با احترام
پیشنهاد می کنم برای بررسی مورد خاص شما، اینجا کلیک کنید و بیدبرگ را به عنوان مشاور خود انتخاب کنید. >>
قبل توسط (100 امتیاز)
سلام دوست گرامی ... آیا هزینه ایاب و ذهاب جزو موارد عدم شمول کزارش فصلی ماده 169 می باشد که شما میفرمایید نیازی نیست که بیاید ؟
0 امتیاز
توسط (15,780 امتیاز)
سلام

بصورت تجمیعی هزینه های ایاب و ذهابتان را گزارش کنید.ولی در خصوص ثبت حسابداری باید در روز انجام هزینه ثبت حسابداری هم بنمائید.

با احترام
پیشنهاد می کنم برای بررسی مورد خاص شما، اینجا کلیک کنید و بیدبرگ را به عنوان مشاور خود انتخاب کنید. >>

مشاوره های مشابه

  انتخاب بیدبرگ به عنوان مشاور
تماس با بیدبرگ    درباره بیدبرگ    قوانین بیدبرگ 
مشاور تلفنی 24 ساعته
رزرو آنلاین مشاور
مشاور آنلاین
.
.
...