درخواست مشاور متخصص
0 امتیاز
891 بازدید
در حسابداری و مالیات شرکت ها توسط
ویرایش شده
آیا ثبت هزینه ی خرید سکه طلا برای اهدا به افراد به عنوان پاداش در سامانه ی صورت معاملات فصلی باید انجام شود ؟
دریافت مشاوره تخصصی >>

1 پاسخ

0 امتیاز
توسط (15,780 امتیاز)
سلام

خرید سکه باید گزارش بشود.ولی مسئله این است که این سکه را کجا میخواهید هزینه کنید بررسی بفرمائید اگر در حیطه ماده 147 و 148 ق م م است بخرید و ثبت و گزارش کنید در غیر اینصورت هزینه غیر قابل قبول خواهد بود

با احترام
پیشنهاد می کنم برای بررسی مورد خاص شما، اینجا کلیک کنید و بیدبرگ را به عنوان مشاور خود انتخاب کنید. >>

مشاوره های مشابه

  انتخاب بیدبرگ به عنوان مشاور
تماس با بیدبرگ    درباره بیدبرگ    قوانین بیدبرگ 
مشاور تلفنی 24 ساعته
رزرو آنلاین مشاور
مشاور آنلاین
.
.
...