درخواست مشاور متخصص
0 امتیاز
93 بازدید
در مالیات ارزش افزوده توسط
ايا پرداخت صورتحساب يك شركت خارجي (كه خدمات  تامين تجهيزات و نيروي انساني متخصص ارائه ميدهد) توسط يك شركت ايراني (اين خدمات را در منطقه ويژه اقتصادي بكار گرفته ميشوند) مشمول ماليات بر ارزش افزوده  است؟
دریافت مشاوره تخصصی >>

1 پاسخ

0 امتیاز
توسط (92,240 امتیاز)

طبق ماده 13 قانون مالیات برارزش افزوده، صرفاً صادرات کالا و خدمات به خارج از کشور از پرداخت مالیات و عوارض معاف می باشد، لیکن فروش کالا و ارائه خدمت به مناطق ویژه اقتصادی، مشمول مالیات و عوارض موضوع قانون یاد شده می باشند


با احترام
پیشنهاد می کنم برای بررسی مورد خاص شما، اینجا کلیک کنید و بیدبرگ را به عنوان مشاور خود انتخاب کنید. >>

مشاوره های مشابه

  انتخاب بیدبرگ به عنوان مشاور
تماس با بیدبرگ    درباره بیدبرگ    قوانین بیدبرگ 
مشاور تلفنی 24 ساعته
رزرو آنلاین مشاور
مشاور آنلاین
.
.
...