برای دریافت مشاوره و خدمات مالیاتی کلیک کنید
مشاوره مالیاتی
021-91023784
واتساپ
0 امتیاز
301 بازدید
در حسابداری و مالیات توسط
یک شخص (راننده ) با قرارداد حق الزحمه ماهانه ثابت 25 میلیون ریال استخدام  شرکت و یا سازمان می شود و خودرو از سازمان می باشد( فاقد کسور بازنشستگی و بیمه از طرف شرکت ) و به بصورت خویش فرما در پوشش سازمان تامین اجتماعی می باشد آیا مشمول مالیات 10% می باشد ؟

 و ایا از معافیت مالیات 2 میلیون تومانی تبصره ماده 84 می توان استفاد. با تشکره نمود؟
1 پاسخ
0 امتیاز
توسط (118,770 امتیاز)
اگر قرارداذ کار نداشته باشید وحق الزحمه ای باشید ۱۰درصد باید ازشما کسرشود

با احترام
برای دریافت مشاوره مالیاتی یا حسابداری اینجا کلیک کنید

مشاوره های مشابه

مشاوره رایگان
+2 امتیاز
1 پاسخ 1,929 بازدید
0 امتیاز
1 پاسخ 153 بازدید
سوال شده تیر 16, 2017 در سایر توسط محمد
0 امتیاز
1 پاسخ 252 بازدید
0 امتیاز
1 پاسخ 713 بازدید
0 امتیاز
1 پاسخ 292 بازدید
0 امتیاز
1 پاسخ 697 بازدید
سوال شده خرداد 23, 2019 در حسابداری و مالیات توسط تبریزی (130 امتیاز)
+2 امتیاز
1 پاسخ 1,179 بازدید
سوال شده بهمن 21, 2017 در حسابداری و مالیات توسط بدون نام
+2 امتیاز
1 پاسخ 322 بازدید
0 امتیاز
1 پاسخ 5,870 بازدید
+1 امتیاز
1 پاسخ 217 بازدید
تماس با بیدبرگ
درباره بیدبرگ
قوانین بیدبرگ

.
.
...