برای دریافت مشاوره و خدمات مالیاتی کلیک کنید
مشاوره مالیاتی
021-91023784
واتساپ
0 امتیاز
1,002 بازدید
در حسابداری و مالیات توسط
سلام

آیا داروخانه ها که دارو را به مصرف کننده نهایی میفروشند نیازی به ارائه صورتحساب دارند؟

یعنی جریمه مالیاتی داره اگه ارائه نشود؟ طبق ماده 169 ق.م.م

پمپ بنزینها چطور؟
1 پاسخ
0 امتیاز
توسط (118,770 امتیاز)
معاملات فصلی شامل خرید وفروش میشود پس هنکام خرید تک تک اعلام میکنید باذکر مشخصات

با احترام
برای دریافت مشاوره مالیاتی یا حسابداری اینجا کلیک کنید

مشاوره های مشابه

مشاوره رایگان
0 امتیاز
1 پاسخ 2,084 بازدید
+2 امتیاز
2 پاسخ 1,422 بازدید
سوال شده اسفند 6, 2017 در حسابداری و مالیات توسط Zohreh1986 (2,180 امتیاز)
0 امتیاز
1 پاسخ 3,275 بازدید
تماس با بیدبرگ
درباره بیدبرگ
قوانین بیدبرگ

.
.
...