برای دریافت مشاوره و خدمات مالیاتی کلیک کنید
مشاوره مالیاتی
021-91023784
واتساپ
+1 امتیاز
2,604 بازدید
در حسابداری و مالیات توسط
دوباره دسته بندی کردن توسط
سلام

ایا داروخانه ها باید صورت معاملات فصلی اراِئه دهند؟ تشکر
1 پاسخ
0 امتیاز
توسط (33,910 امتیاز)

مطابق تبصره 1 ماده 169 خیر:

تبصره1- در صورتی که طرف معاملات اشخاص حقوقی و صاحبان مشاغل موضوع این ماده، اشخاص حقیقی مصرف‌کننده نهائی کالا یا خدمات و نیز اشخاص حقیقی مشمول موضوع ماده(81) این قانون باشند درج شماره اقتصادی اشخاص مذکور الزامی نیست.

مصرف‌کننده نهائی موضوع این تبصره شخص حقیقی است که کالاها و خدمات را متناسب با نیاز خود برای مصارف شخصی خریداری ‌کند و از آن برای عرضه کالاها و خدمات به دیگران استفاده ننماید.


با احترام
برای دریافت مشاوره مالیاتی یا حسابداری اینجا کلیک کنید

مشاوره های مشابه

مشاوره رایگان
+1 امتیاز
1 پاسخ 1,500 بازدید
+2 امتیاز
1 پاسخ 732 بازدید
+1 امتیاز
1 پاسخ 509 بازدید
+1 امتیاز
2 پاسخ 15,593 بازدید
0 امتیاز
1 پاسخ 647 بازدید
0 امتیاز
1 پاسخ 7,834 بازدید
تماس با بیدبرگ
درباره بیدبرگ
قوانین بیدبرگ

.
.
...