درخواست مشاور متخصص
0 امتیاز
909 بازدید
در حسابداری و مالیات شرکت ها توسط
با سلام

آیا در سامانه خرید معاملات فصلی، فاکتور خرید از سوپرمارکت یا فروشگاههای کپی و .... بایستی ارسال گردد؟

این فروشگاهها جز مودیان حقیقی هستند یا حقوقی؟
دریافت مشاوره تخصصی >>

1 پاسخ

0 امتیاز
توسط (32,670 امتیاز)
خیر نیازی نیست.

در ماده 169 اصلاحیه جدید قانون مالیات های مستقیم مصوب 31/04/1394 امکان ارسال اطلاعات در قالب امتناع وجود ندارد.

حد نصاب تعیین شده برای معاملات کوچک در سال 1396 به مبلغ /220،000،000 ریال می باشد.

تا %5 حد نصاب تعیین شده در سال 1396 (11،000،000 ریال) در هر صورتحساب خرید از اشخاص حقیقی فعال اقتصادی، الزامی به درج شماره ملی فروشنده در صورتحساب نیست

با احترام
پیشنهاد می کنم برای بررسی مورد خاص شما، اینجا کلیک کنید و بیدبرگ را به عنوان مشاور خود انتخاب کنید. >>

مشاوره های مشابه

  انتخاب بیدبرگ به عنوان مشاور
تماس با بیدبرگ    درباره بیدبرگ    قوانین بیدبرگ 
مشاور تلفنی 24 ساعته
رزرو آنلاین مشاور
مشاور آنلاین
.
.
...