درخواست مشاور متخصص
0 امتیاز
864 بازدید
در حسابداری و مالیات مشاغل توسط
دوباره دسته بندی کردن توسط
سلام

فعالیت ما از ابتدای دی 1395 شروع شده و در سال قبل اظهار نامه نداشتیم

در اینصورت آیا از تبصره 100 اصلاحیه ق.م.م می توان استفاده کرد؟

در اینصورت مبنای محاسبه چگونه خواهد بود؟
دریافت مشاوره تخصصی >>

2 پاسخ

0 امتیاز
توسط (32,670 امتیاز)
از ماده 100 خیر.

ملاک محاسبه مالیات شما مبلغی است که اظهار میکنید.

با احترام
پیشنهاد می کنم برای بررسی مورد خاص شما، اینجا کلیک کنید و بیدبرگ را به عنوان مشاور خود انتخاب کنید. >>
0 امتیاز
توسط (92,320 امتیاز)
با تایید پاسخ همکارم
دقت نمایید مبلغ معافیت را به نسبت کارکرد درج پمایید
۳×۱۵۶۰۰۰۰۰۰/۱۲====

با احترام
پیشنهاد می کنم برای بررسی مورد خاص شما، اینجا کلیک کنید و بیدبرگ را به عنوان مشاور خود انتخاب کنید. >>

مشاوره های مشابه

  انتخاب بیدبرگ به عنوان مشاور
تماس با بیدبرگ    درباره بیدبرگ    قوانین بیدبرگ 
مشاور تلفنی 24 ساعته
رزرو آنلاین مشاور
مشاور آنلاین
.
.
...