باز هستیم
مشاوره مالیاتی
021-91023784
واتساپ
+1 امتیاز
1,613 بازدید
در حسابداری و مالیات توسط
آیا املاک اداری نیز دارای حق سرقفلی است؟
1 پاسخ
0 امتیاز
توسط (5,300 امتیاز)
سلام باعنایت به مفاد ماده 6 قانون روابط موجر و مستاجر مصوب 1376 که صراحت دراملاک تجاری دارد، بنظر می آید حق سرقفلی صرفا ناظر به املاک تجاری می باشد.

با احترام
برای دریافت مشاوره مالیاتی یا حسابداری اینجا کلیک کنید

مشاوره های مشابه

مشاوره رایگان
0 امتیاز
1 پاسخ 2,242 بازدید
+1 امتیاز
2 پاسخ 9,848 بازدید
+2 امتیاز
1 پاسخ 5,753 بازدید
+1 امتیاز
1 پاسخ 652 بازدید
0 امتیاز
1 پاسخ 1,134 بازدید
0 امتیاز
1 پاسخ 1,360 بازدید
0 امتیاز
1 پاسخ 434 بازدید
+2 امتیاز
1 پاسخ 1,574 بازدید
0 امتیاز
1 پاسخ 744 بازدید
+1 امتیاز
1 پاسخ 5,284 بازدید
تماس با بیدبرگ
درباره بیدبرگ
بلاگ
قوانین بیدبرگ

.
.
...